Підшипник ступиці є однією з головних складових ходової частини. Від стану його справності залежить надійність і функціональність транспортного засобу, а також безпеку водія, пасажирів та інших учасників дорожнього руху. Поломка підшипника призводить до неконтрольованого управління автомобілем. Маточини коліс зобов’язані працювати безперебійно, тому контроль за станом центральних елементів повинен проводитися регулярно.

який підшипник ступиці кращеЯкі підшипники краще для ступиці


У будь-якому автомагазині продавці будуть стверджувати, що краще оригінальних запчастин нічого не знайти. Для кожної марки автомобіля передбачений свій підшипник, упакований у фірмову коробку з логотипом авто. При цьому сам виріб в обов’язковому порядку позначено заводської маркуванням, а в комплекті до нього додається паспорт. Наявність всіх вищевказаних деталей гарантує автовласникові якість товару, його надійність і повну відповідність зазначеної марки авто. Такі підшипники коштують недешево, але при цьому вони порожниною гарантують тривалу роботу.

Як вибрати підшипник ступиці

Існує кілька критеріїв, за якими відбувається відбір необхідної деталі для маточини.

  • По-перше, необхідно вибирати підшипники, відповідні комплектації автомобіля. Для машин, що володіють антиблокувальною системою, випускається спеціальний підшипник з магнітною шайбою.
  • По-друге, необхідно уважно розглянути всі грані деталі на предмет наявності гравіювання виробника. Це можуть бути цифри або букви, а також відмітка про країну виробника. Якщо країна не вказана, значить товар бракований.
  • По-третє, в коробці разом з підшипником повинні знаходитися додаткові деталі – гайка, болти, шпильки або сальник.

якої фірми купити підшипник ступиці

Підшипник ступиці якої фірми краще

Існує думка, що європейські, японські та американські виробники поставляють більш якісний товар. Це не зовсім правильна точка зору. Справа в тому, що великі фірми вже давно виробляють свою продукцію по всьому світу, в тому числі і в багатьох країнах Азії, таких як Китай і Корея. Для того, щоб відповісти на питання “який фірми купити підшипник маточини” і не помилитися з вибором, слід орієнтуватися на бренд.

До найбільш популярним виробникам відносять такі компанії:

  • NSK, NTN, Koyo – японські компанії, вже давно зарекомендували себе на світовому ринку;
  • Timken – топовий американський виробник підшипників;
  • SKF – якісний виробник, затребуваний в Україні;
  • SNR – французька фірма, широко відома в Європі.

Крім компаній-гігантів, існують організації, які не виробляють власних підшипників, а займаються їх перепродажем від сторонніх виробників. Обираючи продукцію подібних фірм, потрібно бути готовим до того, що велика ймовірність наштовхнутися на низькопробну підробку. До подібних недобросовісним компаніям можна віднести Coparts, Corteco, СX. Щоб не помилитися при виборі необхідних деталей, слід звернути увагу на компанію УкрЗахідПостач, яка є надійному постачальником підшипників і ременів світових брендів.