Сучасні технології дозволяють виготовляти не тільки високоякісні оригінальні підшипники, але і підробки, важко відмітні від оригіналу. Підробки виготовляються з сталей низької якості, руйнуються значно швидше оригіналів. Згідно з даними всесвітньої асоціації підшипників, на ринку представлено до 15% фальсифікованої продукції.

підшипники nsk як відрізнити підробку

Компанія «NSK» є одним з найбільших виробників підшипників в світі і виробляє підшипники на підприємствах різних країн. В даний час на упаковці NSK відсутня захисна голограма, що ускладнює перевірку справжності виробів.

Як почистити підшипник, щоб визначити його робочі характеристики, читайте в нашому огляді

Виробники фальсифікату на упаковці розміщують напис «made in Japan», а всередині упаковки виявляються підшипники nsk підробки дуже низької якості.

Підшипники NSK як відрізнити підробку

Для визначення відмінностей необхідно:

  • Оглянути упаковку підшипника. Якість упаковки підробки набагато гірше: брудниться фарба, стираються написи, складно розібрати текст, може бути присутнім невідомий штрих код.
  • Звернути увагу на ціну. Оригінальні підшипники NSK не можуть коштувати дешево і нижче певного рівня. Виготовлення проводиться з високоякісного матеріалу, використовується сучасне обладнання і технології.
  • Перевірити при покупці наявність сертифіката, який підтверджує якість і легальне походження вироби.
  • Вивчити нанесення маркування. Оригінали мають об’ємні написи, які наносяться штампом, а контрафактні маркуються за допомогою фарби.

.

як перевірити справжність підшипника nsk

Перевірка справжності підшипника NSK

Перевірити оригінальність підшипників за допомогою таких дій:

  • Використовувати додаток WBA Check Всесвітньої асоціації підшипників, членом якої є компанія «NSK». Буде потрібно використовувати код на упаковці і перевірити наявність його в базі виробника підшипника. Можна отримати кілька варіантів відповіді: міститься в базі виробника (код вірний); код відомий, але відсканований багато разів (потрібна увага); код невідомий, підшипник, найімовірніше, підробка і не повинен застосовуватися (попередження).
  • Використовувати спеціальний додаток компанії «NSK», яке дозволяє перевірити оригінальність придбаного товару. Додаток можна завантажити на гаджетах iOS / Android. Для перевірки потрібно на упаковці відсканувати 2D штрих-код, і ви тут же отримаєте онлайн – відповідь про результат проведеної перевірки. За допомогою програми можна отримати доступ до сервісів NSK, перевірити справжність вироби в реальному часі.

Використовуючи 2D штрих-код і додаток, можна зчитувати всю інформацію по цікавлять вас товарам. Але така перевірка доступна тільки для підшипників, які мають близько штрих-коду мітку у вигляді літери «N».

Підшипники SKF і як відрізнити підробку від оригіналу – читайте в нашій докладній статті

Відрізнити оригінал від якісної підробки за зовнішнім виглядом практично неможливо. Купувати відповідальні деталі необхідно у офіційних дилерів, які мають сертифікати і надають гарантію виробника на оригінальні деталі. Тільки купуючи товари у офіційних постачальників можна придбати оригінальні вироби, якщо такої можливості немає, потрібно уважно перевірити товар візуально, перевірити кодування.

Автор статті: УкрЗахідПостач

 

Читайте популярні статті:

 

Ущільнювачі марки ЛП (луб’яні плетені) відносяться до групи набивок сальникових безазбестових. Випускаються у вигляді еластичного шнура з квадратним або круглим перетином в поперечнику, просочуються жировим мінеральним складом і графітом, мають яскраво виражені антифрикційні властивості. Набивка виготовляється у всіх кліматичних виконаннях і служить для ущільнення статичних з’єднань трубопроводів та арматури, а також для заповнення сальникових камер
Читать статью
Підшипники ковзання є опорними або напрямними частинами механізмів, в яких рух деталей відбувається відносно один одного. Складається з корпусу (металевого) і вкладиша-втулки, вироблений з матеріалів з незначним показником тертя. Мастило для підшипників ковзання заповнює поглиблення між ними. До переваг такого типу вузлів відносяться: ймовірність витримувати надмірні вібраційні і динамічні навантаження, функціонувати при високих температурах, невисокий
Читать статью
Набивка сальникова АС Набивка сальникова АС (азбестова суха) виготовляється за ГОСТ 5152-84 і застосовується для заповнення сальникових камер нерухомих з’єднань апаратів та ущільнення запірної і регулюючої арматури трубопроводів. Ущільнювач даної марки виготовляється у всіх кліматичних виконаннях. Форма випуску – сплетені з азбестової нитки еластичні шнури квадратного і круглого перетину. Робочі середовища і умови експлуатації набивки
Читать статью