Give your website a premium touchup with these free WordPress themes using responsive design, seo friendly designs www.bigtheme.net/wordpress
Текстоліт

Підприємство  «УкрЗахідпостач» пропонує своїм клієнтам в Україні купити текстоліт листовий оптом та в роздріб – на вигідних умовах і за привабливою вартістю.

Що таке текстоліт?

Текстоліт ( «кам’яна тканина») – це сучасний конструкційний матеріал, здатний витримувати великі силові навантаження, хімічно агресивні середовища та високу електричну напругу (хороший діелектрик).

Цей матеріал отримують при гарячому пресуванні тканих і нетканих полотен з натурального волокна (наприклад, вовна), мінеральних або синтетичних волокон, і просочують фенолформальдегідними, епоксидними, поліефірними, поліамідними, фурановими, кремнійорганічними смолами або термопластами. В результаті, виходить високоміцна листова склотканина, яка відрізняється:

 • великий жорсткістю на розрив і деформацію;
 • високою ударною в’язкістю;
 • інертністю до агресивних хімікатів (кислоти, луги, жири, масла і т.д.);
 • гарними гідроізоляційними і шумопоглинаючими властивостями;
 • екологічною безпекою і гіпоалергенність (при температурах менше + 400С);
 • лояльністю до механічної обробки (нарізка, штампування свердління і т.д.).

Крім того, вироби та деталі з текстоліту дешевше металевих аналогів і більш зносостійкі. Згідно ГОСТ, цей матеріал виготовляється у вигляді листів (товщина 0.5-100 мм), втулок і прутів з діапазоном діаметрів 8-200 мм.

Різновиди текстоліту

Залежно від характеру тканинної основи, варіантів діелектричної просочення і особливостей технології виробництва цього листового пластику, прийнято розділяти матеріал на:

 • Текстоліти (ПТ, ПТК, ПТМ, ПТН, ПТГ) – виробний матеріал для випуску виробів і деталей з високим механічним опором, черв’ячних передач та втулок, роликів, кілець, кулачків, панелей, прокладок, підшипників ковзання. Легше, міцніше і довговічніше металу, добре обробляються, працюють при -40 + 120С.
 • Електротехнічні текстоліти (марки А і Б) – матеріали для виробництва деталей з високим механічним і електричним опором, друкованих і монтажних плат. Інертні до агресивних середовищ і працюють при -65 + 105С
 • Склотекстоліти (фольговані склотекстоліти) – листові матеріали, які виготовляються з склотканини і використовуються для виробництва друкованих електротехнічних / радіотехнічних плат і теплоізоляційного захисту (-1000 +400).
 • Асботекстоліти – виготовляються з гідросілікатного азбестового полотна і використовуються для виробництва гальмівних і сполучних вузлів, прокладок і теплозахисних пристроїв (+ 200 + 45000С).
 • Углетекстоліти – виготовляється з графітових тканин, мають найвищу механічну міцність, термостійкість і інертність до високого тиску.
 • Базальтотекстоліти – виготовляється з плавленого базальтового полотна, і використовуються для промислового випуску будівельних матеріалів. Відрізняються високою пористістю, термічною та хімічну стійкість, паропроникністю.

Завдяки своїм фізико-технічним можливостям, листової текстоліт (товщина листа – 0.5-100 мм) активно застосовується в будівництві, хімічній промисловості, електротехніці (опір вище, ніж у гетинаксу) та в радіотехніці як електроізоляція.

Крім того, текстоліт використовується при виробництві підшипників ковзання і вкладишів для підшипників, шестерень, шківів та інших механічно міцних деталей, а також в меблевій промисловості і виробництві матеріалів для домашнього дизайну.

Листовий текстоліт в Львові

Листовий текстоліт будь-яких марок, з будь-якими необхідними фізико-технічними характеристиками ви можете купити в Львові оптом зі складу та під замовлення.

Всі представлені в каталозі компанії матеріали – найвищої заводської якості, сертифіковані і відповідають прийнятим ГОСТ та ТУ. Ви можете замовити і купити в нас текстоліт в будь-яких необхідних обсягах, а ми доставимо ваше замовлення в будь-яку точку України в мінімальні терміни.

Читайте цікаві статті:

Вважається, що найпростіший підшипник кочення винайшов геніальний Леонардо да Вінчі, коли створював основи сучасної механіки, але це не так. Людство зіткнулося з механічним тертям ще в кам’яному столітті, намагаючись висікти вогонь з каменю, а потім кілька тисячоліть ламало голову: як переміщати важкі вантажі по земній поверхні. Легко котитися по дорогах світ почав тільки з винаходом
Читати статтю
Випуск хокейних шайб Rubena почався на заводі в чеському місті Наход в 90-х роках ХХ-го століття як побічне виробництво. Однак спочатку була поставлена мета домогтися найвищого світового якості готової продукції, і компанії це вдалося зробити в мінімальні терміни. Хокейні шайби Rubena сьогодні – це: широкий діапазон технічних параметрів (маса, твердість, діаметр, товщина, структура поверхні); різні
Читати статтю
Для забезпечення обертання або переміщення рухомих вузлів з найменшим опором в машинобудуванні використовуються підшипники. Вони являють собою складальні вузли, здатні підтримувати і передавати навантаження від рухливих деталей до основної конструкції. Різновиди Залежно від принципу функціонування, виділяють підшипники кочення і ковзання. До підшипників ковзання відносять шарнірні. Їх основне призначення – компенсація осьових навантажень. Перша група охоплює
Читати статтю
Підшипник є функціональна одиниця, яка виконує функцію підтримки і напрямки обертового вала і осі. Пристрій призначений для зниження тертя між рухомою частиною механізму, а також його нерухомими елементами. Підшипники дозволяють зменшити втрати енергії, усунути нагрівання і знизити знос деталей. Провідні виробники Серед відомих світових брендів фахівці особливо виділяють наступних виробників: шведська промислова група SKF постачає
Читати статтю