Шайба хокейна RubenaВипуск хокейних шайб Rubena почався на заводі в чеському місті Наход в 90-х роках ХХ-го століття як побічне виробництво. Однак спочатку була поставлена мета домогтися найвищого світового якості готової продукції, і компанії це вдалося зробити в мінімальні терміни.

Хокейні шайби Rubena сьогодні – це:

  • широкий діапазон технічних параметрів (маса, твердість, діаметр, товщина, структура поверхні);
  • різні експлуатаційні характеристики (еластичність, пружність, енергія відскоку і т.д.);
  • вибір виробів за призначенням (шайби для професійного, дорослого аматорського, дитячо-юнацького хокею, рекламні шайби з графічними зображеннями).

Готові вироби відповідають міжнародним стандартам якості ČSN EN ISO 9001: 2008, ČSN EN ISO 14001: 2004, ČSN EN ISO / TS 16949: 2009 і технічним вимогам IIHL (Міжнародної Федерації Хокею).

 

Хокейні шайби Rubena можна купити в Україні

Хокейні шайби знаменитого чеського бренду поставляє в широкому асортименті компанія «УкрЗахідпостач», яка є офіційним партнером компанії Rubena і пропонує поставки гумотехнічних виробів бренду зі складів у Львові.

Львів – одна з національних хокейних столиць. У 1909-му році тут відбувся перший в історії України хокейний матч за міжнародними правилами, в перші десятиліття ХХ-го століття існувала власна хокейна ліга (5 команд) і проходили перші національні і міжнародні чемпіонати з участю команд із Західної України (Львів, Тернопіль, Чернівці), Польщі, Румунії та Чехословаччини.

Шайба хокейна Rubena

Слідуючи історії і традицій українського хокею, компанія «УкрЗахідпостач» займається поставками в Україну високоякісних хокейних шайб Rubena, які сьогодні використовуються для професійної гри в хокей в Чеській республіці, американо-канадської хокейної лізі (NHL), Європі (EHF), Україна, Скандинавії. Їх використовують в матчах чемпіонатів світу, Європи та олімпійських хокейних турнірах протягом останніх двох десятиліть.

Ви можете замовити і купити у нас оптом хокейні шайби Rubena:

  • Класик – стандартні шайби для гри в хокей (76 х 25 мм, вага – 165 г.);
  • Класик непачкающая – шайби, залишають легкосмиваемой сліди на бортах хокейного майданчика і не розбивають захисні скла (76 х 25, вага – 165 г);
  • Юніор – полегшені шайби для європейського дитячо-юнацького хокею (60 х 20 мм, 90 м);
  • Юніор легкий, блакитний – шайби для європейського юніорського хокею (76 х 25 мм, 125 г.).

Крім того ви можете придбати у нас шайби з графічними зображеннями на поверхнях (одноколірна / двоколірна термонабивання) для гри в хокей і проведення рекламних і маркетингових презентаційних акцій. За бажанням замовника на гумові аверси / реверси і ребра шайб можуть бути нанесені будь-які рекламні зображення – одноколірні, кольорові рекламні та кольорові для гри по стандарту IIHF.

Ми поставляємо з власних складів у Львові готові замовлення в пластикових упаковках по 10 шайб, а також картонних упаковках – по 50 і 100 штук. Для постійних і великих оптових клієнтів пропонуються пільгові умови співпраці і зручна система оплати замовлень. Оперативна доставка замовленої продукції можлива власним транспортом компанії і службами поштової доставки України.

 

Про компанію Rubena

Шайба хокейна Rubena

Гумотехнічна продукція під брендом Rubena початку випускатися в чеському містечку Наход ще в 1908-му році. З 1923-го року виробництво зайнялося випуском технічної гуми, а після закінчення Другої світової війни перетворилося в каучуковий комбінат, який до кінця 60-х років ХХ-го століття зайняв одне з провідних місць на ринку гумових промислових виробів.

Сьогодні Rubena – це група виробничих компаній з заводами в Градец Кралове, Находе і Велке Поржічах, що випускають повний спектр еталонних гумотехнічних виробів для великих промислових підприємств Європи, Азії, Америки та Африки.