Сальники

Наша фірма пропонує вибрати і купити манжети, сальники, клинові і ГРМ ремені, а також елементи ущільнення для стикуються деталей і вузлів автомобілів (колінвалів і клапанів в ДВС, наприклад) і інших механізмів від відомого чеського виробника компанії Rubena.


  Заповніть форму і наш менеджер зв'яжеться з вами
  в найближчий час  Оригінальні сальники Rubena в Україні ви зможете придбати за найдоступнішою ціною, ми запропонуємо сертифікований товар високої якості в самому широкому асортименті. Гумотехнічні елементи ущільнення від підприємства Rubena – це максимальна довговічність, стійкість до зношування, експлуатація механізмів в умовах інтенсивних навантажень в найширшому діапазоні температур.

  Чому вам варто звернути увагу на продукцію чеської компанії Rubena

  Сальники Rubena вже десятки років використовують найбільші автовиробники Європи. Торгова марка Rubena з Чехії широко відома і серед вітчизняних автолюбителів, які по достоїнству оцінили якість оригінальних сальників і ущільнювачів.

  Компанія є спеціалізованим виробником, її напрямки діяльності досить різноманітні і включають в себе:

  • проектування і виготовлення систем антивибрация,
  • виробництво гумово запчастин і комплектуючих,
  • виготовлення компонентів з пресованого каучуку і гуми,
  • виробництво систем ущільнення та багато іншого.

  Сальник Rubena – це високотехнологічний продукт і автозапчастин, яка виробляється на одному з заводів Європи в тісній співпраці з OEM і їх постачальниками.
  Компанія Rubena здійснює повний цикл виробництва даної запчастини для авто, пропонуючи повний комплекс послуг, серед яких:

  • розробка оптимального складу і виробництво гумового сировини,
  • повний цикл лабораторних досліджень та тестування на спеціальних стендах,
  • використання запатентованих технологій і матеріалів, що не мають аналогів,
  • окремі групи фахівців, що працюють над кожним проектом,
  • повна оптимізація і автоматизація технологічних процесів,
  • розвинена система логістики,
  • допомога в здійсненні експорту-імпорту,
  • гарантовану підтримку замовників на протязі всього терміну експлуатації.

  Компанія Rubena постійно працює над поліпшенням якості своєї продукції, декларуючи персональну відповідальність перед кожним своїм клієнтом.

  Для чого вашим механізмам необхідний сальник

  Головне призначення сальника в будь-якому механізмі, починаючи від підшипника і закінчуючи колінчастим валом в двигуні внутрішнього згоряння, полягає в зниженні тертя, яке неминуче виникає при обертанні деталей.

  Сальники і інші типи ущільнень встановлюються в місцях контактів нерухомих і рухомих частин механізму. Вони продовжують термін служби вузлів і зменшують знос і деформацію комплектуючих. Ущільнювачі також вирішують задачу щодо запобігання витікання мастильного матеріалу, а також захищають вузли від забруднення і запилення, попадання вологи.

  Крім того, сальник під підшипник, наприклад, може компенсувати значну різницю тисків при роботі механізмів. Природно, вибирати подібну запчастина необхідно усвідомлено, віддаючи перевагу продукції від відомих виробників.

  Чому ваш вибір – компанія UZP

  Оперативна доставка, доступні ціни, максимальний асортимент продукції, професійні консультації та допомогу експертів при виборі – компанія UZP готова стати вашим надійним і взаємовигідним партнером в поставках якісного оригінального товару.

  Послуга підбору абсолютно безкоштовна – ми допоможемо вам заощадити свій час і гроші, запропонувавши найбільш оптимальний і відповідний для ваших умов варіант сальників та інших ущільнювачів.

  Сальники торгової марки Rubena, представлені в нашому каталозі, є сертифікованими і відповідають стандартам ЕАС. Ми отримуємо товар безпосередньо від чеського заводу виробника, що гарантує найдоступніші ціни і оригінальність сальників.

  Читайте цікаві статті:

  Вважається, що найпростіший підшипник кочення винайшов геніальний Леонардо да Вінчі, коли створював основи сучасної механіки, але це не так. Людство зіткнулося з механічним тертям ще в кам’яному столітті, намагаючись висікти вогонь з каменю, а потім кілька тисячоліть ламало голову: як переміщати важкі вантажі по земній поверхні. Легко котитися по дорогах світ почав тільки з винаходом
  Читати статтю
  Випуск хокейних шайб Rubena почався на заводі в чеському місті Наход в 90-х роках ХХ-го століття як побічне виробництво. Однак спочатку була поставлена мета домогтися найвищого світового якості готової продукції, і компанії це вдалося зробити в мінімальні терміни. Хокейні шайби Rubena сьогодні – це: широкий діапазон технічних параметрів (маса, твердість, діаметр, товщина, структура поверхні); різні
  Читати статтю
  Для забезпечення обертання або переміщення рухомих вузлів з найменшим опором в машинобудуванні використовуються підшипники. Вони являють собою складальні вузли, здатні підтримувати і передавати навантаження від рухливих деталей до основної конструкції. Різновиди Залежно від принципу функціонування, виділяють підшипники кочення і ковзання. До підшипників ковзання відносять шарнірні. Їх основне призначення – компенсація осьових навантажень. Перша група охоплює
  Читати статтю
  Підшипник є функціональна одиниця, яка виконує функцію підтримки і напрямки обертового вала і осі. Пристрій призначений для зниження тертя між рухомою частиною механізму, а також його нерухомими елементами. Підшипники дозволяють зменшити втрати енергії, усунути нагрівання і знизити знос деталей. Провідні виробники Серед відомих світових брендів фахівці особливо виділяють наступних виробників: шведська промислова група SKF постачає
  Читати статтю