Give your website a premium touchup with these free WordPress themes using responsive design, seo friendly designs www.bigtheme.net/wordpress
Ремінь зубчастий

Ремені приводні зубчасті об’єднують в собі властивості як ремінних, так і ланцюгових передач одночасно. Мають зуби, розташовані на рівних відстанях, які можуть бути присутніми з однієї або обох сторін.

Основна перевага цих деталей полягає в тому, що вони підходять для передач значних потужностей й забезпечують досить точні передачі при високих частотах. Дуже зручним є те, що цей тип запчастин не вимагає особливого технічного обслуговування, а їх ККД досягає 99%. Застосовуються в текстильних верстатах, друкованих машинах, різній оргтехніці.

Особливості

Ремені зубчасті, каталог яких ви знайдете на нашому сайті, виготовляють із поліуретану чи хлоропрену (неопрену).

  • Поліуретанові – містять сталевий чи арамідний корд. Працюють з доволі низьким рівнем шуму, характеризуються відмінною зносостійкістю.
  • Хлоропренові або неопренові – стійкі до суттєвих теплових й механічних навантажень, а також до агресивних хімічних речовин.

У каталозі представлений широкий асортимент високоякісних виробів.

Різновиди

Зубчасті ремені, купити які за вигідною ціною ви можете у компанії «УкрЗахідпостач», бувають таких видів:

  1. Паси метричного поділу – у них ширину і відстань між зубами вимірюють в метричній системі.
  2. Дюймового поділу – показники вимірюють в дюймах.
  3. Двосторонні неопренові – завдяки двосторонньому розташуванню зубів дозволяють підключити велику кількість шківів. Стійкі до зісковзування, забезпечують високу точність передачі й працюють достатньо тихо навіть при значних навантаженнях.
  4. Двосторонні поліуретанові – теж дають можливість приєднання великого числа шківів, рівень шуму досить низький. Зуби з обох сторін розташовуються з деяким зміщенням у зв’язку із технічним прорізом, оскільки в цих місцях профіль послаблюється.
  5. Поліуретанові у погонних метрах – їх використовують для переміщення або позиціонування. У спайці застосовуються для з’єднання валів із суттєвою відстанню між осями, в цьому випадку передають набагато меншу потужність, ніж інші види (приблизно на 50%).
  6. Неопренові в погонних метрах – застосовують для лінійного переміщення чи для підйому вантажів. Можуть мати сталеве або скловолоконне армування.

Щоб замовити ремінь зубчастий, відповідний ДСТУ, за оптимальною ціною, слід знати профіль виробу, а також його розміри – довжину та ширину. На нашому сайті ви легко підберете деталі відмінної якості, що мають потрібні вам параметри.

Ми пропонуємо продукцію передових виробників Європи, Азії й обох Америк, що відрізняється довгим терміном служби і відмінною якістю.

Як приводний ремінь зубчастий купити в Україні

Зубчастий ремінь купити за вигідною ціною в Україні пропонує львівське підприємство «УкрЗахідпостач». У нас ви знайдете вироби від кращих світових фірм, таких як Rubena, Kinex, Оptibelt, Megadyne та ін. Наш каталог включає різні типи цих деталей, в тому числі плоскі, клинові, поліклинові та інші. На сайті представлений великий вибір продукції від різних постачальників. Усі пропоновані товари відповідають ДСТУ й мають відмінну якість.

Ми забезпечуємо швидку доставку товару в будь-яке місто України. Ми можемо замовити для вас і доставити з-за кордону вироби необхідного профілю, чого вам не запропонують звичайні інтернет-магазини.

Замовляйте деталі в «УкрЗахідпостач» – ми забезпечимо безперебійну роботу всього вашого обладнання!

 

Читайте цікаві статті:

Вважається, що найпростіший підшипник кочення винайшов геніальний Леонардо да Вінчі, коли створював основи сучасної механіки, але це не так. Людство зіткнулося з механічним тертям ще в кам’яному столітті, намагаючись висікти вогонь з каменю, а потім кілька тисячоліть ламало голову: як переміщати важкі вантажі по земній поверхні. Легко котитися по дорогах світ почав тільки з винаходом
Читати статтю
Випуск хокейних шайб Rubena почався на заводі в чеському місті Наход в 90-х роках ХХ-го століття як побічне виробництво. Однак спочатку була поставлена мета домогтися найвищого світового якості готової продукції, і компанії це вдалося зробити в мінімальні терміни. Хокейні шайби Rubena сьогодні – це: широкий діапазон технічних параметрів (маса, твердість, діаметр, товщина, структура поверхні); різні
Читати статтю
Для забезпечення обертання або переміщення рухомих вузлів з найменшим опором в машинобудуванні використовуються підшипники. Вони являють собою складальні вузли, здатні підтримувати і передавати навантаження від рухливих деталей до основної конструкції. Різновиди Залежно від принципу функціонування, виділяють підшипники кочення і ковзання. До підшипників ковзання відносять шарнірні. Їх основне призначення – компенсація осьових навантажень. Перша група охоплює
Читати статтю
Підшипник є функціональна одиниця, яка виконує функцію підтримки і напрямки обертового вала і осі. Пристрій призначений для зниження тертя між рухомою частиною механізму, а також його нерухомими елементами. Підшипники дозволяють зменшити втрати енергії, усунути нагрівання і знизити знос деталей. Провідні виробники Серед відомих світових брендів фахівці особливо виділяють наступних виробників: шведська промислова група SKF постачає
Читати статтю