Give your website a premium touchup with these free WordPress themes using responsive design, seo friendly designs www.bigtheme.net/wordpress
Ремені плоскозубчасті

Плоскозубчасті ремені – це дуже міцні ремінні передачі, які характеризуються високим рівнем продуктивності при малих і середніх потужностях, а також забезпечують повну та плавну синхронізацію валів в умовах високої швидкості обертання шківів.

У виробів цього типу верхня сторона плоска, а нижня виготовляється у вигляді зубів поперечної спрямованості, з однаковими відстанями між ними. Зуби в перетині мають трапецієподібну форму.

Передачі з плоскозубчастими приводами дозволяють не використовувати мастила. Вони характеризуються низькими шумами під час роботи, високої синхронністю й значним ККД. Їх найчастіше роблять поліуретановими.

Плоскозубчасті ремені від підприємства «УкрЗахідпостач» стійкі до термічних перепадів та хімічних агресій, здатні працювати тривалий час з суттєвими навантаженнями, забезпечують мінімальну вібрацію і робочий шум.

Їх застосовують в силових приводах будівельного обладнання, вони також призначені для харчової та деревообробної промисловості.

Властивості та особливості

Цей вид передач має наступні переваги:

  • високий ККД, що дозволяє економити енергію;
  • тривалий термін безперебійної служби;
  • стійкість до жирів, мастильних матеріалів, агресивних середовищ, ультрафіолетового випромінювання;
  • можливість застосування в широкому діапазоні температур: від -30ºC до +80 ºC.

На сайті нашої компанії представлені приводні ремені від кращих світових виробників, таких, як Optibelt, Rubena, Kinex, Megadyne та ін. Це вироби, які характеризуються незмінно високою якістю й довгим терміном служби.

Де купити

Купити ремінь плоскозубчастий за вигідними цінами можна у підприємства «УкрЗахідпостач». У нас ви знайдете й інші види ремінних передач, наприклад, клинові, плоскі, багатоструменеві та інші приводні ремені. На сайті представлений великий вибір різних запчастин, що відрізняються високою гнучкістю, міцністю і відмінною якістю. Ми поставляємо вироби тільки від провідних фірм-виробників, таких, як Rubena, Kinex, Оptibelt та ін. Крім цього, ми пропонуємо вашій увазі підшипники всіх типів й підшипникові вузли.

Наша компанія забезпечує швидку доставку придбаного товару по всій Україні. У нас ви можете замовити окремі деталі або комплекти, як гуртом, так і в роздріб.

Купуйте деталі у компанії «УкрЗахідпостач» – ми гарантуємо високу якість усього асортименту!

 

Читайте цікаві статті:

Вважається, що найпростіший підшипник кочення винайшов геніальний Леонардо да Вінчі, коли створював основи сучасної механіки, але це не так. Людство зіткнулося з механічним тертям ще в кам’яному столітті, намагаючись висікти вогонь з каменю, а потім кілька тисячоліть ламало голову: як переміщати важкі вантажі по земній поверхні. Легко котитися по дорогах світ почав тільки з винаходом
Читати статтю
Випуск хокейних шайб Rubena почався на заводі в чеському місті Наход в 90-х роках ХХ-го століття як побічне виробництво. Однак спочатку була поставлена мета домогтися найвищого світового якості готової продукції, і компанії це вдалося зробити в мінімальні терміни. Хокейні шайби Rubena сьогодні – це: широкий діапазон технічних параметрів (маса, твердість, діаметр, товщина, структура поверхні); різні
Читати статтю
Для забезпечення обертання або переміщення рухомих вузлів з найменшим опором в машинобудуванні використовуються підшипники. Вони являють собою складальні вузли, здатні підтримувати і передавати навантаження від рухливих деталей до основної конструкції. Різновиди Залежно від принципу функціонування, виділяють підшипники кочення і ковзання. До підшипників ковзання відносять шарнірні. Їх основне призначення – компенсація осьових навантажень. Перша група охоплює
Читати статтю
Підшипник є функціональна одиниця, яка виконує функцію підтримки і напрямки обертового вала і осі. Пристрій призначений для зниження тертя між рухомою частиною механізму, а також його нерухомими елементами. Підшипники дозволяють зменшити втрати енергії, усунути нагрівання і знизити знос деталей. Провідні виробники Серед відомих світових брендів фахівці особливо виділяють наступних виробників: шведська промислова група SKF постачає
Читати статтю