Give your website a premium touchup with these free WordPress themes using responsive design, seo friendly designs www.bigtheme.net/wordpress
ремінь клиновий

Приводні ремені клинові, каталог яких представлений на сайті компанії «УкрЗахідпостач», мають найбільш високий показник ККД при передачі крутного моменту. Характеризуються максимальною силою зчеплення зі шківами.

Цей тип ремінних передач має в перетині трапецієподібну форму. Робочими є їх бічні поверхні. Велика перевага полягає у тому, що ці деталі часто застосовують по декілька штук одночасно для регулювання загального навантаження.

Ремінь приводний клиновий, купити який пропонує підприємство «УкрЗахідпостач», використовується у приводах різного промислового устаткування.

Переваги

Цей різновид виготовляється зі спеціальних матеріалів: міцної гуми на основі хлоропренового каучуку і високомодульних поліефірних тканин. Використання цих матеріалів в поєднанні з передовими технологіями дозволяє забезпечити виробам такі характеристики та переваги:

 • Висока міцність по всій довжині;
 • Стійкість до розтягування протягом усього терміну експлуатації;
 • Стійкість до впливу жировмісних речовин;
 • Нечутливість до високих температур;
 • Антистатичні характеристики.

Перераховані характеристики дозволяють використовувати дані профілі в механізмах, що створюють високе навантаження, у різноманітних галузях.

Сфери використання

Ці деталі використовуються у такому обладнанні:

 • сільськогосподарське;
 • вентиляційне;
 • будівельне;
 • автомобільні трансмісії;
 • офісна та побутова техніка.

Різновиди

Купити клиновий ремінь в Україні можна таких різновидів:

 • нормального перетину – застосовуються в сільськогосподарському, вентиляційному обладнанні, у побутовій техніці, компресорах;
 • вузького перетину – в сільськогосподарських і промислових агрегатах, вентиляторах;
 • багатострумкові – служать для передач великих та ударних навантажень: у деревообробних, дробильних механізмах, комбайнах й косарках, екструдерах, транспортерах, будівельних мішалках та ін. Складаються із 2-5 з’єднаних разом виробів;
 • шестигранні – використовуються в промисловості у випадках, коли необхідно змінити напрямок обертання одного з відомих шківів на протилежний. Їх роблять двосторонніми, з’єднаними основою, в перерізі вони представляють собою шестикутник, причому всі шість граней – робочі.
 • з облицюванням – застосовуються у меблевій і деревообробній сферах промисловості;
 • з накладками (транспортери) – у виробництві керамічної плитки, в комбайнах, транспортерах.

ремені клинові цінаЩо потрібно знати, щоб ремінь клиновий купити в Україні

Щоб замовити потрібний вам виріб цього типу, слід знати такі його параметри:

 • типорозмір – зазвичай нанесений у вигляді маркування на неробочу частину;
 • якщо типорозмір важко взнати у зв’язку із відсутністю або ушкодженням маркування, вам потрібно виміряти ширину в найширшому місці, товщину та довжину по зовнішній стороні.

Для вимірювань вам знадобиться лінійка, рулетка і штангенциркуль. Важливо знати, що під час роботи механізму може відбуватися деяка деформація деталей, тому не обов’язково робити виміри з абсолютною точністю. Профілі випускаються у стандартних розмірах, тому приблизного вимірювання цілком достатньо, ви легко можете допустити похибку в 10%.

Якщо ж у вас не зберіглася ремінна передача, ви можете виміряти посадочне місце на шківі – ширину і глибину, і таким чином дізнатися параметри потрібного вам виробу.

При замовленні повідомте виміряні вами параметри фахівцеві, і він легко підбере потрібний вам профіль.

Де купити клиновий ремінь за оптимальною ціною

Придбати високоякісний ремінь клиновий, відповідний ДСТУ по вигідній ціні ви можете на підприємстві «УкрЗахідпостач». Ми пропонуємо нашим клієнтам ремені клинові імпортні купити за найбільш оптимальною ціною.

Ми ведемо продажу продукції від кращих постачальників, що мають відмінну репутацію у всьому світі, таких як Rubena, Optibelt, Kinex, SKF та ін. На нашому сайті представлений докладний каталог клинових ременів, за допомогою якого можна легко підібрати і купити ремені клинові багатострумкові, шестигранні та інші за найкращими цінами в Україні! Ми пропонуємо також послугу персонального замовлення для вас тих деталей, які відсутні у нашому каталозі. Таку послугу вам не запропонує звичайний інтернет-магазин. Наше підприємство також пропонує придбати інші типи передач: варіаторні, поліклинові, плоскі та ін. Наявні також різні види підшипників й підшипникових вузлів. Можливо придбати окремі вироби або комплекти, як гуртом, так і в роздріб.

Ми здійснюємо швидку доставку замовленого товару в усі регіони України. Якщо ви хочете купити клинові ремені й шукаєте продаж за вигідною ціною – звертайтеся в «УкрЗахідпостач»!

Читайте цікаві статті:

Вважається, що найпростіший підшипник кочення винайшов геніальний Леонардо да Вінчі, коли створював основи сучасної механіки, але це не так. Людство зіткнулося з механічним тертям ще в кам’яному столітті, намагаючись висікти вогонь з каменю, а потім кілька тисячоліть ламало голову: як переміщати важкі вантажі по земній поверхні. Легко котитися по дорогах світ почав тільки з винаходом
Читати статтю
Випуск хокейних шайб Rubena почався на заводі в чеському місті Наход в 90-х роках ХХ-го століття як побічне виробництво. Однак спочатку була поставлена мета домогтися найвищого світового якості готової продукції, і компанії це вдалося зробити в мінімальні терміни. Хокейні шайби Rubena сьогодні – це: широкий діапазон технічних параметрів (маса, твердість, діаметр, товщина, структура поверхні); різні
Читати статтю
Для забезпечення обертання або переміщення рухомих вузлів з найменшим опором в машинобудуванні використовуються підшипники. Вони являють собою складальні вузли, здатні підтримувати і передавати навантаження від рухливих деталей до основної конструкції. Різновиди Залежно від принципу функціонування, виділяють підшипники кочення і ковзання. До підшипників ковзання відносять шарнірні. Їх основне призначення – компенсація осьових навантажень. Перша група охоплює
Читати статтю
Підшипник є функціональна одиниця, яка виконує функцію підтримки і напрямки обертового вала і осі. Пристрій призначений для зниження тертя між рухомою частиною механізму, а також його нерухомими елементами. Підшипники дозволяють зменшити втрати енергії, усунути нагрівання і знизити знос деталей. Провідні виробники Серед відомих світових брендів фахівці особливо виділяють наступних виробників: шведська промислова група SKF постачає
Читати статтю