Give your website a premium touchup with these free WordPress themes using responsive design, seo friendly designs www.bigtheme.net/wordpress

Оберіть тип ременів:

Ремені багатострумкові клинові

Багатострумкові клинові

Ремені вузькопрофільні

Вузько-профільні

Ремені варіаторні

Варіаторні

Ремені зубчасті

Зубчаті

Ремені двосторонні зубчасті

Двохсторонні зубчаті

Ремені класичні клинові

Класичні клинові

Ремені плоскозубчасті

Плоскозубчасті

Ремені поліклинові

Поліклинові

Ремені поліуретанові

Поліуретанові

Ремені шестигранні

Шестигранні

Приводні ремені

Підприємство «Укрзахідпостач» пропонує своїм клієнтам в Україні на вигідних умовах купити оптом та в роздріб приводні ремені для промислових машин і устаткування від кращих європейських виробників!

Приводні ремені – важливий елемент пасової передачі механізмів і машин, що використовують в роботі крутний момент. Входячи в зачеплення зі шківом валу, ремінь передає на нього крутний момент завдяки силі тертя або зубчастого зачеплення. За конструкцією приводні ремені бувають плоскими, клиновими (багатострумкові, вентиляторні, приводні), зубчастими, тяговими, протяжними і круглими (пасіки). Якість передачі крутного моменту, надійність і довговічність роботи залежить від якості приводного ременя і його здатності чинити опір механічним і термічним навантаженням.

Купити приводні ремені у Львові

Підприємство «Укрзахідпостач» пропонує своїм клієнтам в Україні якісні приводні ремені для будь-яких приводів від одного з кращих європейських виробників – компанії Rubena. У нашому каталозі представлені приводні ремені всіх типів для будь-якого ремінного приводу:

  • клинові (класичні, багатострумкові, варіаторні, вузькопрофільні, поліклинові);
  • зубчасті (односторонні / двосторонні) і плоскозубчасті;
  • шестигранні;
  • поліуретанові.

Підприємство «Укрзахідпостач» – офіційний дилер чеського виробника всіх видів зубчастих і клинових ременів Rubena, пропонує:

  • широкий асортиментний ряд ременів на складах компанії;
  • захист продукції сертифікатами і гарантією виробника;
  • швидке виконання замовлень, як великих так і маленьких обсягів;
  • оперативну доставку в різні точки України.

Ми гарантуємо будь-які обсяги оптових партій ременів, дотримання термінів поставки, мінімальні ціни та знижки для оптових і постійних клієнтів!

Читайте цікаві статті:

Вважається, що найпростіший підшипник кочення винайшов геніальний Леонардо да Вінчі, коли створював основи сучасної механіки, але це не так. Людство зіткнулося з механічним тертям ще в кам’яному столітті, намагаючись висікти вогонь з каменю, а потім кілька тисячоліть ламало голову: як переміщати важкі вантажі по земній поверхні. Легко котитися по дорогах світ почав тільки з винаходом
Читати статтю
Випуск хокейних шайб Rubena почався на заводі в чеському місті Наход в 90-х роках ХХ-го століття як побічне виробництво. Однак спочатку була поставлена мета домогтися найвищого світового якості готової продукції, і компанії це вдалося зробити в мінімальні терміни. Хокейні шайби Rubena сьогодні – це: широкий діапазон технічних параметрів (маса, твердість, діаметр, товщина, структура поверхні); різні
Читати статтю