rubena пневмоподушки

Оригінальні пневмоподушки Рубена, купити які в асортименті пропонує інтернет магазин компанії УкрЗахідПостач це важливий елемент багатьох конструкцій і споруд. Пневматичний комплект використовується в ситуаціях, коли необхідно мінімізувати або практично повністю виключити наслідки вібрацій і ударів.


  Заповніть форму і наш менеджер зв'яжеться з вами
  в найближчий час  Rubena якісний виробник в даному сегменті продукції, випускаючи великий асортимент пневморессор і пружин для найрізноманітнішого застосування. Подушки Рубена необхідні як великим автовиробникам, так і станціям технічного обслуговування, а також будівельним і промисловим організаціям.

  Цей елемент використовується для подрессоривания сидінь, автомобільних провідних і ведених мостів. Пневматична подушка може використовуватися для гасіння коливань верстатів і лабораторного обладнання внаслідок виникають при роботі вібрацій.

  Ціна на Рубена подушки, багато в чому визначається спектром їх застосування. У нашому каталозі завжди можна підібрати цікавить варіант для ваших потреб і потреб.

  Застосування пневмоподушок

  Відомий постачальник пневмоподушок компанія Rubena пропонує затребуваний товар, який можна використовувати в таких областях, як:

  • пружна підвіска спеціального обладнання,
  • автозапчастин (ресора) для ходової і трансмісії вашого автомобіля,
  • оснащення ткацьких верстатів,
  • транспортерні стрічки,
  • промислові молоти і преси,
  • підйомники автомобілів на СТО і так далі.

  Якісна пневмоподушка Рубена дозволяє забезпечити безпеку і довговічність функціонування вузлів і механізмів під навантаженнями, захищаючи, наприклад, ходову частину авто від деформацій і забезпечуючи комфорт при поїздках.

  Головний плюс пневмоподушок в порівнянні з традиційними пружинами полягає в можливості зміни повітряного тиску усередині подушки, що дозволить змінювати параметри максимального завантаження транспорту, наприклад.

  Крім того, водії авто можуть змінити таку характеристику свого транспортного засобу, як висота – це дозволить проходити під низькими мостами і шляхопроводами.

  Rubena пневмоподушки – конструкція і особливості

  Комплект пневмоподушки включає в себе сильфон з високоміцної гуми і армованої тканини, межволновие і закріпні стопорні кільця, кришка зверху і знизу або фальц. Кришка необхідна для опори при установці на безпружинну частина моста автомобіля.

  Верхня кришка зазвичай забезпечена спеціальною горловиною, через яку можна подати повітря до необхідного робочого тиску. Монтаж пневмоподушок зазвичай здійснюється попарно, проте при нерівномірному навантаженні на окремі частини обладнання можна використовувати непарна кількість пружин.
  Звертаємо вашу увагу, що матеріал сильфона не повинен контактувати з гострими і ріжучими краями рами, а також піддаватися впливу високих температур – це може стати причиною пошкодження оболонки. Крім того, сильфон може пошкодитися при попаданні на нього маслопродуктов або бензину, в таких випадках слід ретельно витерти місце контакту, видаливши забруднення.

  Накачування пневмоподушки може проводитися безпосередньо вручну або з пульта управління. Максимальний робочий тиск Pmax не можна перевищувати, його граничну величину можна дізнатися з техпаспорта вироби.

  Стандартні варіанти пневмоподушок виробляються з каучуку SBR-типу (в складі – стирол і бутадієн) і можуть використовуватися при температурах навколишнього середовища від -50 ° C до +70 ° C. Для екстремальних умов експлуатації краще використовувати подушки з CIIR (хлор-бутил) або ECO (Епіхлоргідрин) каучуку, які зберігають свої параметри в діапазоні від -30 ° C до + 115 ° C.

  Де купити пневмоподушки Rubena

  Компанія УкрЗахідПостач – це надійний і перевірений постачальник якісної продукції від відомих виробників. Ми пропонуємо опт і роздріб за доступними цінами. Зручний пошук по сайту, наявність товару в повному обсязі на складах, оперативна доставка і професійні консультації експертів допоможуть заощадити ваш час і гроші.

  Читайте цікаві статті:

  Вважається, що найпростіший підшипник кочення винайшов геніальний Леонардо да Вінчі, коли створював основи сучасної механіки, але це не так. Людство зіткнулося з механічним тертям ще в кам’яному столітті, намагаючись висікти вогонь з каменю, а потім кілька тисячоліть ламало голову: як переміщати важкі вантажі по земній поверхні. Легко котитися по дорогах світ почав тільки з винаходом
  Читати статтю
  Випуск хокейних шайб Rubena почався на заводі в чеському місті Наход в 90-х роках ХХ-го століття як побічне виробництво. Однак спочатку була поставлена мета домогтися найвищого світового якості готової продукції, і компанії це вдалося зробити в мінімальні терміни. Хокейні шайби Rubena сьогодні – це: широкий діапазон технічних параметрів (маса, твердість, діаметр, товщина, структура поверхні); різні
  Читати статтю
  Для забезпечення обертання або переміщення рухомих вузлів з найменшим опором в машинобудуванні використовуються підшипники. Вони являють собою складальні вузли, здатні підтримувати і передавати навантаження від рухливих деталей до основної конструкції. Різновиди Залежно від принципу функціонування, виділяють підшипники кочення і ковзання. До підшипників ковзання відносять шарнірні. Їх основне призначення – компенсація осьових навантажень. Перша група охоплює
  Читати статтю
  Підшипник є функціональна одиниця, яка виконує функцію підтримки і напрямки обертового вала і осі. Пристрій призначений для зниження тертя між рухомою частиною механізму, а також його нерухомими елементами. Підшипники дозволяють зменшити втрати енергії, усунути нагрівання і знизити знос деталей. Провідні виробники Серед відомих світових брендів фахівці особливо виділяють наступних виробників: шведська промислова група SKF постачає
  Читати статтю