Стаціонарні вузли

Вузол підшипниковий – це готова до установки стаціонарна конструкція, що складається з підшипника кочення (або ковзання) і металевого корпусу, жорстко пригвинченого до посадкової поверхні.


  Заповніть форму і наш менеджер зв'яжеться з вами
  в найближчий час  Підшипникові вузли – ціна

  Найменування Од.Вим. Ціна з ПДВ
  Підшипниковий вузол UCF205 (FGC 205) ZVL шт. 192,32 грн.
  Підшипниковий вузол UCF205 NECTECH шт. 93,74 грн.
  Підшипниковий вузол UCF206 NECTECH шт. 144,41 грн.
  Підшипниковий вузол UCF207(FGC 207) ZVL шт. 396,74 грн.
  Підшипниковий вузол UCF207 NECTECH шт. 153,01 грн.
  Підшипниковий вузол UCF210 (FGC 210) ZVL шт. 547,34 грн.
  Підшипниковий вузол UCF210 NECTECH шт. 315,1 грн.
  Підшипниковий вузол UCP204 (SGC 204) ZVL шт. 186,89 грн.
  Підшипниковий вузол UCP205 NECTECH шт. 114,46 грн.
  Підшипниковий вузол UCP206 FO шт. 124,58 грн.
  Підшипниковий вузол UCP207 NECTECH шт. 156,04 грн.
  Підшипниковий вузол UCP208 (SGC 208) ZVL шт. 381,62 грн.
  Підшипниковий вузол UCP208 NECTECH шт. 215,3 грн.
  Підшипниковий вузол UCP209 NECTECH шт. 242,82 грн.
  Підшипниковий вузол UCP210 (SGC 210) ZVL шт. 573,96 грн.
  Підшипниковий вузол UCP210 FO шт. 260,06 грн.

   

  Вузли також зазвичай мають ущільнювальну систему, яка захищає підшипники під час роботи. Корпусні підшипникові вузли оснащені зовнішнім кільцем зі сферичною поверхнею, яке сприяє самовстановлюванню конструкції. Таке кільце компенсує перекоси осей.

  Стаціонарні підшипникові вузли запобігають виникненню перекосів підшипників, що особливо важливо в умовах, коли неможливо домогтися точної співвісності валів. Використання вузлів в таких випадках забезпечує збереження деталей і захищає їх від швидкого зношування в умовах великих швидкостей, посилених навантажень та постійних вібрацій.

  Підшипникові вузли мають велику популярність і широке поширення завдяки простоті обслуговування та полегшеному монтажу системи.

  Оскільки монолітна конструкція корпусу захищає підшипниковий вузол від попадання пилу та інших забруднень, вузли широко використовують в заводських цехах з високим рівнем запиленості, в сільськогосподарській техніці та ін.

  Будова підшипникового вузла

  Вузол підшипника зазвичай складається з таких елементів:

  • власне, підшипник, зазвичай кульковий;
  • корпус, виготовлений зі сталі або чавуну;
  • зовнішнє кільце, що фіксує підшипник в корпусі;
  • внутрішнє кільце, яке служить для посадки на вал;
  • ущільнення, що захищають конструкцію від забруднення;
  • мастильна система для підведення мастильних матеріалів.

  Корпус закріплюється за допомогою лап або фланців.

  Різновиди вузлів

  Провідні фірми випускають різні види підшипникових вузлів, зокрема, такі:

  • закріплювальні за допомогою лап;
  • з короткою основою;
  • з фланцями різної форми, в тому числі квадратними, овальними або круглими;
  • натяжні конструкції з канавками, які розташовуються на протилежних сторонах корпусу.

  Окремі елементи корпусу можуть бути виготовлені зі сталі, чавуну або термопластика.

  Де підшипниковий вузол купити в Україні

  Підшипникові вузли купити за вигідною ціною в Україні пропонує компанія «УкрЗахідпостач». У нас ви можете придбати корпусні вузли різних виробників, в тому числі SKF, NSK, FAG та інших. Ми пропонуємо оптимальні ціни, широкий вибір виробів, швидку доставку в різні регіони України.

  Крім продажу підшипникових вузлів, ми також надаємо послугу пошуку конкретних типів підшипників, які потрібні для ваших механізмів. Цю унікальну послугу ви не знайдете в звичайних інтернет-магазинах. Ми замовимо для вас необхідні вам деталі у їх виробника і доставимо в лічені дні.

  Звертайтеся в «УкрЗахідпостач» – ми забезпечимо відмінну роботу машин на вашому підприємстві!

  Читайте цікаві статті:

  Вважається, що найпростіший підшипник кочення винайшов геніальний Леонардо да Вінчі, коли створював основи сучасної механіки, але це не так. Людство зіткнулося з механічним тертям ще в кам’яному столітті, намагаючись висікти вогонь з каменю, а потім кілька тисячоліть ламало голову: як переміщати важкі вантажі по земній поверхні. Легко котитися по дорогах світ почав тільки з винаходом
  Читати статтю
  Випуск хокейних шайб Rubena почався на заводі в чеському місті Наход в 90-х роках ХХ-го століття як побічне виробництво. Однак спочатку була поставлена мета домогтися найвищого світового якості готової продукції, і компанії це вдалося зробити в мінімальні терміни. Хокейні шайби Rubena сьогодні – це: широкий діапазон технічних параметрів (маса, твердість, діаметр, товщина, структура поверхні); різні
  Читати статтю
  Для забезпечення обертання або переміщення рухомих вузлів з найменшим опором в машинобудуванні використовуються підшипники. Вони являють собою складальні вузли, здатні підтримувати і передавати навантаження від рухливих деталей до основної конструкції. Різновиди Залежно від принципу функціонування, виділяють підшипники кочення і ковзання. До підшипників ковзання відносять шарнірні. Їх основне призначення – компенсація осьових навантажень. Перша група охоплює
  Читати статтю
  Підшипник є функціональна одиниця, яка виконує функцію підтримки і напрямки обертового вала і осі. Пристрій призначений для зниження тертя між рухомою частиною механізму, а також його нерухомими елементами. Підшипники дозволяють зменшити втрати енергії, усунути нагрівання і знизити знос деталей. Провідні виробники Серед відомих світових брендів фахівці особливо виділяють наступних виробників: шведська промислова група SKF постачає
  Читати статтю