Упорно циліндричні роликові підшипники

Підшипники роликові упорно циліндричні – жорсткі підшипники, здатні витримувати суттєві осьові навантаження. Вони мають велику вантажопідйомність і витримують інтенсивні удари.


  Заповніть форму і наш менеджер зв'яжеться з вами
  в найближчий час  Ще одна їх важлива функція – здатність компенсувати перекоси осей валів, тому вони можуть використовуватися при вираженій неспіввісності механізмів. Вони характеризуються більшою швидкістю, ніж упорні кулькові.

  Будова

  Даний тип деталей роблять роз’ємним. Для них характерний модифікований лінійний контакт, який запобігає виникненню кромкової напруги на кінцях роликів.

  Цей тип підшипників складається з:

  • внутрішнього і зовнішнього кільця;
  • тіл кочення – роликів;
  • центрованого по валу сепаратора, який роблять зазвичай масивним і виготовляють зі стеклонаполненного поліаміду, латуні або легких металів.

  Використання в промисловості

  Ці деталі в основному використовують в таких механізмах:

  • прокатні стани;
  • металорізальні верстати;
  • нафтовидобувні машини.

  Купити упорно циліндричні роликопідшипники пропонує «УкрЗахідпостач»

  На підприємстві «УкрЗахідпостач» ви можете купити різні види підшипників, в тому числі упорно-циліндричні, конічні, сферичні, голчасті та інші різновиди роликових, а також кулькових підшипників. У нас ви знайдете однорядні й багаторядні, будь-яких розмірів і конфігурацій.

  Ми забезпечуємо поставки безпосередньо від виробників – лідерів світового виробництва. Серед концернів, з якими ми ведемо співпрацю, такі всесвітньо відомі заводи, як «KINEX», «FAG», «INA», «SKF», «NSK», «NTN» та інші.

  У нас ви можете замовити підшипники, які складно знайти в Україні. «УкрЗахідпостач» гарантує швидку доставку і високу якість деталей!