Упорно голчасті роликові підшипники

Голчастий упорний підшипник – різновид упорних, в якому використовуються ролики маленького діаметру відносно довжини – голки. Ці деталі сприймають суттєві осьові та комбіновані (осьове і радіальне) навантаження, і в той же час займають небагато місця завдяки своїй компактності. Малочутливі до ударів. Співвідношення довжини голчастого ролика до діаметру становить більше чотирьох.


  Заповніть форму і наш менеджер зв'яжеться з вами
  в найближчий час  Ці деталі вимагають хорошої співвісності валів, оскільки не здатні компенсувати їх перекоси.

  Особливістю цього виду є низька сила тертя між роликами, що забезпечує незначну втрату енергії та високий ККД в порівнянні з іншими типами. Низька сила тертя при контакті пояснюється дуже малим діаметром роликів. Таким чином, голчасті підшипники є найбільш економічними, і тому користуються великою популярністю – це один з найбільш поширених типів.

  Будова

  Упорний голчастий підшипник складається з таких частин:

  • зовнішнє та внутрішнє кільця, також вони можуть бути укомплектовані тільки одним опорним кільцем;
  • тонкі циліндричні ролики – голки;
  • сепаратор – може бути штампованим або точеним.

  Одне з опорних кілець може бути жорстко закріплене.

  Ці деталі можуть бути однорядними або дворядними. Вони широко застосовуються в різних галузях промисловості завдяки своїй високій вантажопідйомності та економічності.

  Де купити голчастий упорний підшипник

  Купити дані деталі можна на підприємстві «УкрЗахідпостач». Ми поставляємо їх від всесвітньо відомих виробників. Серед концернів, з якими ми ведемо співпрацю, такі всесвітньо відомі заводи, як «KINEX», «FAG», «INA», «SKF», «NSK», «NTN» та інші. У нас також можна придбати й інші роликові й кулькові підшипники, в тому числі упорні, сферичні, конічні і т.д. Ми гарантуємо високу якість та забезпечуємо швидку доставку по всій Україні.

  Зв’яжіться з нами вже сьогодні – і ми доставимо вам всі необхідні деталі в максимально короткі терміни!