Упорно голчасті роликові підшипники

Голчастий упорний підшипник – різновид упорних, в якому використовуються ролики маленького діаметру відносно довжини – голки. Ці деталі сприймають суттєві осьові та комбіновані (осьове і радіальне) навантаження, і в той же час займають небагато місця завдяки своїй компактності. Малочутливі до ударів. Співвідношення довжини голчастого ролика до діаметру становить більше чотирьох.

Ці деталі вимагають хорошої співвісності валів, оскільки не здатні компенсувати їх перекоси.

Особливістю цього виду є низька сила тертя між роликами, що забезпечує незначну втрату енергії та високий ККД в порівнянні з іншими типами. Низька сила тертя при контакті пояснюється дуже малим діаметром роликів. Таким чином, голчасті підшипники є найбільш економічними, і тому користуються великою популярністю – це один з найбільш поширених типів.

Будова

Упорний голчастий підшипник складається з таких частин:

  • зовнішнє та внутрішнє кільця, також вони можуть бути укомплектовані тільки одним опорним кільцем;
  • тонкі циліндричні ролики – голки;
  • сепаратор – може бути штампованим або точеним.

Одне з опорних кілець може бути жорстко закріплене.

Ці деталі можуть бути однорядними або дворядними. Вони широко застосовуються в різних галузях промисловості завдяки своїй високій вантажопідйомності та економічності.

Де купити голчастий упорний підшипник

Купити дані деталі можна на підприємстві «УкрЗахідпостач». Ми поставляємо їх від всесвітньо відомих виробників. Серед концернів, з якими ми ведемо співпрацю, такі всесвітньо відомі заводи, як «KINEX», «FAG», «INA», «SKF», «NSK», «NTN» та інші. У нас також можна придбати й інші роликові й кулькові підшипники, в тому числі упорні, сферичні, конічні і т.д. Ми гарантуємо високу якість та забезпечуємо швидку доставку по всій Україні.

Зв’яжіться з нами вже сьогодні – і ми доставимо вам всі необхідні деталі в максимально короткі терміни!