підшипник голчастий

Роликовий голчастий підшипник  – тип підшипників, який містить циліндричні ролики маленького діаметру, так звані голки. Їх особливість полягає в тому, що тонкі, але довгі циліндри-голки забезпечують досить високу вантажопідйомність, і в той же час дозволяють зробити деталь компактною.


  Заповніть форму і наш менеджер зв'яжеться з вами
  в найближчий час  Ще одна перевага цього типу – невисока собівартість за рахунок меншої витрати матеріалу тіл кочення, що також забезпечується малим діаметром циліндрів у порівнянні з їх довжиною.

  Цей різновид приймає лише радіальне навантаження, причому набагато більше, ніж кулькові, що мають ті ж внутрішні й зовнішні діаметри. Вони не чутливі до ударних навантажень, можуть використовуватися в системах лінійного переміщення. Це найбільш затребуваний вид роликових підшипників, який за поширеністю поступається лише кульковим.

  Будова

  Роликовий голчастий підшипник складаються з наступних елементів:

  • двох кілець – зовнішнього та внутрішнього;
  • тіл кочення – вузьких довгих циліндрів, так званих голок;
  • сепаратора, який найчастіше виготовляють зі склонаповненого поліаміду або зі штампованої сталі.

  Однак, така будова даного типу деталей не є єдино можливою. Їх можуть виробляти також без внутрішнього кільця, з одним зовнішнім, або без зовнішнього, з одним внутрішнім. Також вони бувають зовсім без кілець, в такому випадку складаються тільки з сепаратора та голок.

  Також можливий безсепараторний варіант, в якому використовується максимальна кількість голчастих роликів. Варіант без сепаратора здатний сприймати набагато більше навантаження, але при цьому його максимальна швидкість обертання істотно знижується.

  Різновиди

  Голчастий роликовий підшипник буває різних підтипів:

  • радіальні голчасті;
  • упорні голчасті;
  • комбіновані.

  Також вони бувають відкритими й закритими – з кришками, які захищають від попадання пилу та сторонніх предметів, можуть містити контактні ущільнення.

  Радіальні голчасті підшипники – основний підтип, в якому використовують тонкі циліндри-голки і який здатен сприймати суттєве радіальне навантаження, але не приймає осьове. Їх основна перевага – компактність при великої вантажопідйомності.

  Упорні голчасті можуть приймати й осьові навантаження, а також ударні, але тільки односпрямовані. Завдяки своїм невеликим розмірам, вони успішно використовуються в компактних вузлах. Також вони здатні використовувати прилягяючі частини механізмів в якості бігових доріжок, і в такому випадку займають мінімальний простір всередині пристрою. Вони володіють вищою вантажопідйомністю, ніж упорні кулькові, але при цьому мають значно меншу швидкість обертання.

  Комбіновані – підтип, який об’єднує радіальні й упорні. Можуть приймати обидва типи навантажень. Вони призначені для створення фіксуючих опор в тих пристроях, де обмежений простір в радіальному напрямку.

  Купити роликовий голчастий підшипник пропонує «УкрЗахідпостач»

  Купити цей різновид підшипників, а також інші типи можна на підприємстві «УкрЗахідпостач». У нас ви можете замовити доставку деталей різних розмірів і серій, з різними технічними характеристиками.

  Якщо вам потрібні окремі деталі, які важко знайти у вашому місті, ми замовимо їх для вас безпосередньо у виробника. Ми ведемо співпрацю з лідерами світового виробництва – найбільшими європейськими, американськими та азіатськими концернами. Серед концернів, з якими ми ведемо співпрацю, такі всесвітньо відомі заводи, як «KINEX», «FAG», «INA», «SKF», «NSK», «NTN» та інші.

  «УкрЗахідпостач» доставить вам необхідні деталі за лічені дні!