Кулькові підшипники

Підшипник упорний кульковий – призначений для сприйняття виключно осьових навантажень при високих швидкостях. Радіальне навантаження цими пристроями не сприймається, тому механізми, в яких воно присутнє, слід комплектувати також радіальними підшипниками.


  Заповніть форму і наш менеджер зв'яжеться з вами
  в найближчий час  Даний тип деталей може бути однорядним або дворядним, мати плаский або сферичний торець в залежності від того, яку форму має зовнішнє кільце, яким вони забезпечені. Однорядні сприймають навантаження лише в одному напрямку, а дворядні – в обох.

  Як і інші різновиди цих деталей, упорні шарикопідшипники складаються із внутрішнього та зовнішнього кільця з біговими доріжками; тіл кочення – сталевих або керамічних кульок; сепаратора, який може бути штампованим або точеним. Для нього зазвичай використовують сталь, бронзу або латунь.

  Упорний кульковий підшипник та його типи

  Основні використовувані в промисловості типи є такими:

  • Однорядні – мають розбірну конструкцію, укомплектовані двома сталевими кільцями, одне з яких монтується із натягом на вал, щоб не виникало проковзування, а друге розміщено вільно. Це робиться для того, щоб між другим кільцем і валом не виникало тертя. Одинарні можуть сприймати лише односпрямоване навантаження.
  • Дворядні – оснащені двома рядами кульок та трьома кільцями. Середнє туго закріплюється на валу, а два крайні розміщені вільно. Конструктивні особливості подвійних пристроїв забезпечують сприйняття ними двостороннього навантаження.

  Як застосовуються упорні кулькові підшипники

  Упорний кульковий підшипник використовується в різних верстатах, зокрема – токарних і фрезерних. У верстатах вони є частиною конструкцій, де присутнє осьове навантаження – шпинделів, а також черв’ячних передач. Крім того, вони застосовуються в різноманітних обертальних центрах.

  Крім верстатів, даний різновид використовується в домкратах та різних поворотних пристроях, системах зчеплення транспортних засобів, а також у вузлах кріплення валів. Слід врахувати, що деталі зі сферичними підкладними кільцями використовуються для того, щоб компенсувати перекоси валів.

  Купуйте якісні деталі у підприємства «УкрЗахідпостач»

  Купити упорний шарикопідшипник можна на сайті підприємства «УкрЗахідпостач». У каталозі на сайті підприємства ви можете знайти всі потрібні вам комплектуючі різних конструкцій, розмірів і призначень.

  Ми пропонуємо тільки високоякісні деталі, які поставляємо безпосередньо від офіційних постачальників компаній – лідерів світового ринку, таких як «SKF», «FAG», «KINEX», «NSK» та інші.

  Виберіть товар, що вас цікавить, в каталозі і зв’яжіться з нами. Ми гарантуємо швидку доставку потрібних вам комплектуючих по всій Україні. А якщо вам потрібні особливі підшипники, яких немає на складі – ми протягом усього лише декількох днів доставимо потрібні деталі з Європи.

  «УкрЗахідпостач» – підприємство, яке цінує своїх клієнтів! З нами ваша техніка буде забезпечена якісними комплектуючими від кращих світових виробників!