Give your website a premium touchup with these free WordPress themes using responsive design, seo friendly designs www.bigtheme.net/wordpress
Кулькові підшипники

Підшипники кулькові сферичні – різновид радіальних. Вони використовуються для того, щоб сприймати в основному радіальне навантаження, але можуть також застосовуватися при наявності двостороннього осьового навантаження. При цьому аксіальне не повинне становити більше, ніж 20% від основного.

Такі пристрої – дворядні, причому при осьовому навантаженні на них, працює тільки один ряд тіл кочення. Їх використовують, коли важко іншим способом забезпечити співвісність опор на валах, що деформуються – вони компенсують перекоси валів. Цей різновид був винайдений в 1907 році, що призвело до суттєвого перевороту в машинобудівній галузі.

Такі пристрої на внутрішньому кільці мають дві доріжки і отвори циліндричної або конічної форми. Зовнішнє кільце виготовляють зі сферичною поверхнею кочення. Сепаратор роблять один для обох рядів тіл кочення. Сепаратори можуть бути сталевими, бронзовими або пластиковими.

Використовувані типи

Сферичні шарикопідшипники бувають таких типів:

  • З конічним отвором – монтуються на закріплювальну або стяжну втулку, на конічну шийку валу.
  • З циліндричним отвором.
  • З конічної втулкою – в них необхідно використовувати спеціальну втулку.
  • З ущільненнями – ущільнення встановлюють на деталі з обома видами отворів.
  • З широким внутрішнім кільцем – вони оснащені спеціальним пазом у внутрішньому кільці, що призначений для стопорного гвинта. Якщо в механізмі використовують дві деталі цього типу, їх слід встановлювати, направивши стопорними пазами в різні боки.

Звертайтеся в «УкрЗахідпостач»

Купити сферичні шарикопідшипники ви можете на підприємстві «УкрЗахідпостач».

Ми пропонуємо також й інші види цих пристроїв – кулькові та роликові, упорні й радіальні, однорядні й багаторядні, різних розмірів та з різних матеріалів. Всі деталі ми поставляємо від компаній – лідерів світового виробництва, в тому числі американських, німецьких, шведських, японських виробників.

Ми гарантуємо високу якість і швидку доставку по всій Україні.

«УкрЗахідпостач» – гарантія відмінної роботи будь-яких механізмів!