Кулькові підшипники

Кульковий радіально упорний підшипник – різновид, що характеризується сприйняттям навантаження комбінованого типу, тобто радіального і осьового одночасно. Також цей різновид здатен сприймати тільки аксіальне навантаження.


  Заповніть форму і наш менеджер зв'яжеться з вами
  в найближчий час  Особливість конструкції цього виду пристроїв полягає в тому, що бігові доріжки на внутрішньому й зовнішньому кільцях зміщені одна відносно іншої, причому зсув здійснений вздовж осі. Саме така конструкція визначає їх основні робочі властивості.

  Аксіальне навантаження може бути збільшене зі збільшенням кута контакту – тобто кута між лінією, перпендикулярною осі деталі, та ще однією, яка з’єднує точки контакту тіла кочення з біговими доріжками. Чим більший цей кут, тим більше підшипник радіально упорний кульковий може витримати.

  Підшипник радіально упорний та його типи

  У промисловості використовуються такі основні типи:

  • Однорядні – мають один ряд кульок, їх зазвичай можна використовувати для парного монтажу, хоча є й такі, які для цього не підходять.
  • Дворядні – укомплектовані двома рядами тіл кочення, можуть бути з ущільнювачами або без них, із пазами, із подвійним внутрішнім або зовнішнім кільцем.

  Також дані пристрої можуть бути:

  • відкриті;
  • закриті;
  • із захисною шайбою, виконаною найчастіше з металу;
  • з контактними ущільненнями та ін.

  Для виготовлення сепаратора найчастіше використовують склонаповнений поліамід. Також може застосовуватися сталь або латунь, в цьому випадку сепаратори можуть бути штампованими або точеними.

  Вибираючи підшипники радіально упорні, врахуйте, що ДСТУ та ISO/DIN має велике значення, тому підбирайте вироби, відповідні їм.

  Як монтувати підшипник кульковий радіально упорний

  У разі, якщо вантажопідйомність одного підшипника є недостатньою, їх монтують попарно.

  При парному монтажі вони можуть встановлюватися таким чином:

  • «Обличчям до обличчя», схема «Х» – лінії навантаження сходяться в напрямку осі деталі;
  • «Спина до спини», схема «О» – лінії розходяться в напрямку осі;
  • «Тандем» – лінії паралельні. У цьому випадку основне і аксіальне навантаження розподіляються рівномірно.

  Найбільш вигідним варіантом для парного монтажу є пристрої для універсального монтажу, які дають можливість отримати різні варіанти здвоєної установки.

  «УкрЗахідпостач» пропонує тільки якісні деталі!

  Радіально упорний шарикопідшипник, відповідний ДСТУ та ISO/DIN, ви можете купити на сайті підприємства «УкрЗахідпостач».

  Ми пропонуємо пристрої різного розміру і призначення, доставлені безпосередньо від кращих світових виробників. Серед підприємств, з якими ми співпрацюємо, такі всесвітньо відомі бренди, як шведська компанія «SKF», німецька «FAG», словацька «KINEX», японська «NSK» та інші.

  У нас ви можете придбати також вироби іншого типу, зокрема роликові різних видів. Ми доставимо ваше замовлення в будь-яке місто України.

  «УкрЗахідпостач» гарантує високу якість та швидку доставку всіх необхідних деталей!