Кулькові підшипники

Радіальний кульковий підшипник – використовується у вузлах опори валів або осей, і призначається для того, щоб сприймати радіальні навантаження, тобто ті, які спрямовані перпендикулярно осі. Він також забезпечує сприйняття аксіальних – тобто осьових навантажень. Цей пристрій може зафіксувати вал щодо його корпусу.

 


  Заповніть форму і наш менеджер зв'яжеться з вами
  в найближчий час  Їх зазвичай виготовляють з високоміцної сталі, також останнім часом дуже популярними стали керамічні та полімерні деталі. Сепаратори часто роблять з інших матеріалів, ніж інші частини пристрою, в таких випадках вироби мають додаткові позначення.

  Використовувані типи

  У промисловості найчастіше використовуються такі різновиди:

  • Однорядні кулькові радіальні підшипники – один із найпоширеніших різновидів, який в той же час є найпростішим. Вони здатні сприймати крім основного, також і осьове навантаження. Складаються із внутрішнього та зовнішнього кільця, сепаратора та одного ряду тіл кочення, що рухаються усередині бігової доріжки. Такі вироби бувають як відкритого, так й закритого типу, також можуть бути закритими тільки з одного боку.
   Дані пристрої не є самовстановлюваними й служать довго лише в тому випадку, коли вали не мають значних перекосів (допускається перекіс не більше 0,5°).
  • Дворядні – мають два ряди тіл кочення та призначені для сприйняття радіального навантаження, і в меншій мірі – осьового. Цей різновид характеризується масивністю. Здатні самовстановлюватися. Такі деталі можуть служити досить довго навіть при наявності перекосу валу до 2,5°.
   Їх випускають закритими й відкритими, вони не дуже дорогі, але мають великий ресурс роботи, що робить їх дуже вигідними у використанні.

  Конструктивні особливості цих типів пристроїв визначають їх використання в промисловості.

  Залежно від наявності додаткових функцій, дані підшипники бувають:

  • з ущільненням;
  • із захисними шайбами;
  • з металевим кожухом;
  • із фланцем;
  • зі стопорним кільцем;
  • із конічними втулками;
  • для високих або низьких температур.

  Де купити підшипник радіальний кульковий

  Купити радіальні шарикопідшипники в Україні, різних розмірів та типів, як однорядні, так і дворядні, можна на сайті підприємства «УкрЗахідпостач».

  Ми пропонуємо вироби кращих європейських виробників, таких, як «KINEX», «SKF», «FAG», «NTN», «INA», «NSK».

  Деталі, пропоновані нами, виготовлені з високоякісних матеріалів, що дозволяє їм витримувати великі навантаження. А завдяки високій якості виробництва, вони є досить довговічними.

  У нас ви можете купити як радіальний шарикопідшипник, так і інші основні типи: упорний, сферичний та ін. Вибрати потрібні вам моделі ви можете в каталозі на сайті. Ціна на всі вироби оптимальна, оскільки ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками або їх офіційними представниками.

  Звертайтеся в «УкрЗахідпостач» – ми гарантуємо відмінну якість та довгу службу всіх наших деталей!