Кулькові підшипники

Радіальні

Підшипники шарикові радіально упорні

Радіально-упорні

Кулькові підшипники

Упорні

Кулькові підшипники

Сферичні

Кульковий підшипник – найбільш поширений з існуючих різновидів, купити які пропонує підприємство «УкрЗахідпостач». Для них характерна досить висока швидкість обертання, а також мінімальний момент тертя, що робить їх незамінними в більшості типів двигунів. Кулькові підшипники найкращим чином підходять для механізмів, які працюють з високими навантаженнями або нагріваються до значних температур.

Кулькові підшипники – ціна

Найменування Од.Вим. Ціна з ПДВ
Підшипник 180206 (6206 2RS) KINEX шт. 76,87 грн.
Підшипник 180202 (6202 2RS) KINEX шт. 41,24 грн.
Підшипник 7000104 (16004) KINEX шт. 50,62 грн.
Підшипник 7000105 (16005) KINEX шт. 64,37 грн.
Підшипник 180204 (6204 2RS) KINEX шт. 49,99 грн.
Підшипник 180204 70 (6204 2RS C3) KINEX шт. 48,12 грн.
Підшипник 180104 (6004 2RS) KINEX шт. 43,75 грн.
Підшипник 180206 (6206 2RS) KINEX шт. 76,87 грн.
Підшипник 180203 (6203 2RS) KINEX шт. 47,50 грн.
Підшипник 180018 (608 2RS) KINEX шт. 23,75 грн.
Підшипник 180026 (626 2RS) KINEX шт. 20,63 грн.
Підшипник 180506 (62206 2RS) KINEX шт. 165,61 грн.
Підшипник 180604 (62304 2RS) KINEX шт. 145,62 грн.
Підшипник 180607 (62307 2RS) KINEX шт. 313,73 грн.

Будова

В шарикопідшипниках використовують тіла кочення – сталеві або керамічні кульки, поміщені в сепаратори. Вони рухаються всередині бігових доріжок, з якими виникає точковий контакт, що забезпечує мінімальне тертя. Саме це дозволяє розвивати дуже великі швидкості обертання.

Ці деталі складаються з:

  • зовнішнього і внутрішнього кілець;
  • тіл кочення;
  • сепаратора.

Сепаратор призначений для того, щоб кульки були розділені і знаходилися на однаковій відстані одна від одної. Він обертається в ту ж сторону, що й внутрішнє кільце, на частоту його обертання впливає діаметр тіл кочення. Деякі види виготовляють без сепаратора, однак, вони не витримують високих частот.

Підшипник кульковий – значуща деталь, від якої багато в чому залежить робота двигуна, тому ДСТУ дуже важливий при виборі цих деталей.

Різновиди кулькових підшипників

Існують такі основні види:

  • радіальні – їх застосовують в силових агрегатах, високошвидкісних редукторах, машинах для деревообробки;
  • радіально-упорні – використовують у електродвигунах великого розміру, помпах, верстатних шпинделях;
  • упорні – встановлюють у валах верстатів, в автомобілях;
  • сферичні – застосовують в приладах з тонкими та довгими валами, які мають невеликі навантаження.

Також ви можете кульковий підшипник купити відкритого і закритого типу. Їх конструктивні особливості такі:

  • Відкриті – виготовляються без кришки, в них можуть потрапляти сторонні предмети, пил, пісок, тому термін їх служби менше, ніж у закритих.
  • Закриті – використовують в місцях із суттєвим забрудненням. Вони забезпечені захисними кришками, які закривають внутрішню частину від попадання сторонніх предметів, тому служать довше.

Крім того, підшипники можуть бути однорядні та багаторядні, в яких міститься, відповідно, один або кілька рядів тіл кочення.

Звертайтеся в «УкрЗахідпостач»!

Купити кулькові підшипники всіх перерахованих різновидів, відповідні ДСТУ, пропонує підприємство «УкрЗахідпостач».

На нашому сайті представлений каталог кулькових підшипників, в якому ви можете знайти та вибрати потрібні вам види й розміри, і придбати їх за оптимальними цінами в нашому магазині. Ми поставляємо ці деталі в Україну безпосередньо від передових європейських виробників. Компанія «УкрЗахідпостач» співпрацює зі світовими лідерами виробництва, такими, як «SKF», «FAG», «KINEX», «INA», «NSK», «NTN».

Ми забезпечимо ваші прилади високоякісними підшипниками, які дозволять двигунам працювати на повну потужність!

Читайте цікаві статті:

Вважається, що найпростіший підшипник кочення винайшов геніальний Леонардо да Вінчі, коли створював основи сучасної механіки, але це не так. Людство зіткнулося з механічним тертям ще в кам’яному столітті, намагаючись висікти вогонь з каменю, а потім кілька тисячоліть ламало голову: як переміщати важкі вантажі по земній поверхні. Легко котитися по дорогах світ почав тільки з винаходом
Читати статтю
Випуск хокейних шайб Rubena почався на заводі в чеському місті Наход в 90-х роках ХХ-го століття як побічне виробництво. Однак спочатку була поставлена мета домогтися найвищого світового якості готової продукції, і компанії це вдалося зробити в мінімальні терміни. Хокейні шайби Rubena сьогодні – це: широкий діапазон технічних параметрів (маса, твердість, діаметр, товщина, структура поверхні); різні
Читати статтю
Для забезпечення обертання або переміщення рухомих вузлів з найменшим опором в машинобудуванні використовуються підшипники. Вони являють собою складальні вузли, здатні підтримувати і передавати навантаження від рухливих деталей до основної конструкції. Різновиди Залежно від принципу функціонування, виділяють підшипники кочення і ковзання. До підшипників ковзання відносять шарнірні. Їх основне призначення – компенсація осьових навантажень. Перша група охоплює
Читати статтю
Підшипник є функціональна одиниця, яка виконує функцію підтримки і напрямки обертового вала і осі. Пристрій призначений для зниження тертя між рухомою частиною механізму, а також його нерухомими елементами. Підшипники дозволяють зменшити втрати енергії, усунути нагрівання і знизити знос деталей. Провідні виробники Серед відомих світових брендів фахівці особливо виділяють наступних виробників: шведська промислова група SKF постачає
Читати статтю