Кулькові підшипники

Кулькові

Роликові підшипники

Роликові

Прецизійні підшипники

Прецізіонні

Гібридні підшипники

Гібридні

Шарнірні підшипники

Шарнірні

шарнірні головки

Шарнірні головки

Стаціонарні вузли

Підшипникові вузли

Промислові підшипники

Підшипники сьогодні застосовуються повсюдно, вони входять до складу абсолютної більшості приладів і машин, в галузях сучасного виробництва. Якісні підшипники кочення забезпечують агрегатам зручність у використанні та продовжують термін служби. Купити підшипник в Україні від лідерів європейського та світового виробництва пропонує компанія «УкрЗахідпостач». У наших каталогах ви знайдете продукцію від кращих виробників Європи, Азії та обох Америк.

Підшипники кочення почали широко застосовуватися в промисловості в кінці XIX століття, коли німецький технік Фрідріх Фішер розробив пристрій для шліфування сталевих кульок, яке дозволяло отримати металеві деталі абсолютно круглої форми. Також ця машина забезпечувала однакові розміри куль. Саме цей винахід стало причиною технологічного прориву на початку XX століття, що дозволив удосконалити верстати та обладнання практично в усіх галузях промисловості, а також замінити кінні вози автомобілями.

Сталеві кулі, виробництво яких налагодив Фішер, стали основою кулькових підшипників. Пізніше стали широко використовувати також і роликові. З початку XX століття продаж підшипників є важливою складовою світового ринку.

Підшипники Ціни:

НайменуванняОд.Вим.Ціна з ПДВ
Підшипник 6203 (203), 17х40х12, KINEXшт.32,16 грн.
Підшипник 608 (18), 8х22х7, ZKLшт.17,54 грн.
Підшипник 6205 (205), 25х52х15, KINEXшт.38,59 грн.
Підшипник 6206 (206), 30х62х16, KINEXшт.52,03 грн.
Подштпник 6202 (202), 15х35х11, KINEXшт.27,48 грн.
Підшипник 608ZZ (80018), 8х22х7, FAGшт.52,62 грн.
Підшипник 6305 (305), 25х62х17, KINEXшт.53,78 грн.
Підшипник 6202 (202), 15х35х11, KINEXшт.27,48 грн.
Підшипник 207, 35х72х12, ХАРПшт.103,39 грн.
Підшипник 201, 12х32х10, ХАРПшт.12,50 грн.
Підшипник 6002 (102), 15х32х9, KINEXшт.25,14 грн.
Підшипник 306, 30х72х19, ХАРПшт.80,00 грн.
Підшипник 6204 (204), 20х47х14, KINEXшт.33,91 грн.
Підшипник 6210 (210), 50х90х20, KINEXшт.115,76 грн.
Підшипник 6004 (104), 20х42х12, KINEXшт.29,82 грн.
Підшипник 6003 (103), 17х35х10, SKFшт.79,70 грн.
Підшипник 304, 20х52х15, ХАРПшт.35,20 грн.
Підшипник 6001 (101), 12х28х8, KINEXшт.23,97 грн.
Підшипник 6201 (201), 12х32х10, KINEXшт.25,73 грн.
Підшипник 308, 40х90х23, ХАРПшт.125,44 грн.

Різновиди підшипників

У промисловості використовуються кулькові і роликові типи, і кожен з них має безліч підвидів, які застосовуються в самих різних агрегатах і механізмах:

 • Кулькові – в них тілами кочення виступають кульки, які бувають металевими (найчастіше – сталевими) або керамічними. Між окремими елементами – кульками, виникає точковий контакт, що забезпечує мінімальне тертя всередині деталі. Тому цей тип використовують при високих швидкостях.
 • Роликові – тут тіла кочення, це ролики. Оскільки між елементами – роликами, виникає лінійний контакт, цей тип деталей забезпечує високу несучу здатність, яка може бути вище, ніж у кулькових, приблизно в два рази.

В обох тіла кочення розташовуються в сепараторах і рухаються всередині бігових доріжок, утворених внутрішнім і зовнішнім кільцями.
При покупці необхідно враховувати, що вартість підшипників може залежати як від їх різновиди, як і від інших чинників: виробника, матеріалів, розмірів, якості, технології виготовлення і т.д.

Кулькові діляться на такі підтипи:

 1. радіальні – витримують великі радіальні навантаження;
 2. радіально-упорні – приймають як комбіновані навантаження, так і тільки осьові, в цьому різновиді деталей бігові доріжки мають зміщення по осі;
 3. упорні – призначені для сприйняття осьових потужностей. При наявності комбінованих навантажень вимагають паралельного використання інших типів;
 4. сферичні – здатні витримувати радіальну навантаження або осьову двосторонню.

Роликові також діляться на підвиди:

 • циліндричні – витримують радіальні потужності;
 • конічні – можуть витримувати обидва типи навантаження;
 • сферичні – забезпечують компенсацію в разі перекосу валів, можуть прийняти нерівномірне навантаження;
 • голчасті – використовують в якості тіл кочення дуже тонкі циліндри – голки, які дозволяють істотно зменшити розмір деталі, але забезпечити прийняття великих потужностей;
 • упорні – в основному використовуються при високих осьових навантаженнях, а крім того, застосовуються при порушенні співвісності валів.

Також розрізняють відкриті і закриті підтипи. Закриті забезпечені кришкою, що захищає від проникнення різних забруднень, їх можна застосовувати в подібних місцях, там, де можливе попадання бруду всередину деталей. Відкриті призначені для використання в місцях, де неможливо потрапляння сторонніх предметів всередину запчастини.

Ще один тип класифікації – за кількістю тіл кочення: можуть бути однорядними і багаторядними.

Де можна купити підшипники кочення в Україні

Ціна на підшипники промислові в місті Львів відрізняється у різних постачальників. Підприємство «УкрЗахідпостач» пропонує придбати ці запчастини за найвигіднішими цінами.

Ми поставляємо запчастини від найвідоміших світових виробників, таких, як: «SKF», «FAG», «INA», «NSK», «KINEX» і ін.

На сайті компанії ви можете підшипники купити оптом і в роздріб з доставкою в усі регіони в Україні. Представлені на сайті каталоги забезпечать зручний пошук і підбір потрібних вам деталей по їх номеру ГОСТ або ISO. У нас представлений широкий асортимент підшипників та вузлів всіх типів за оптимальними цінами. Ви можете вибрати саме ті різновиди і варіанти виробів, які потрібні для вашого обладнання.

Ви також можете порівняти ціни на підшипники в Україні на нашому сайті і в інших інтернет-магазинах і переконатися, що саме у нас представлено найкраще співвідношення ціна-якість. Ми пропонуємо підшипники кочення купити високої якості і ціна безпосередньо від виробників, що дозволяє продавати товар без зайвих націнок.

Ще одна вигідна пропозиція від нашої компанії: якщо вам потрібні специфічні деталі, і ви не можете їх знайти в звичайних магазинах, ми можемо замовити їх спеціально для вас у офіційного постачальника. Ми доставимо ваше замовлення в стислі терміни в будь-яку точку України!

Звертайтеся в компанію «УкрЗахідпостач» – ми допоможемо вам промисловий підшипник купити за найвигіднішою ціною!

Для більш детальної інформації по асортименту та цінам, звертайтесь до наших консультантів

Доставка підшипників з Європи!

Читайте цікаві статті:

Світ повинен рухатись

Вважається, що найпростіший підшипник кочення винайшов геніальний Леонардо да Вінчі, коли створював основи сучасної механіки, але це не так. Людство зіткнулося з механічним тертям ще в кам’яному столітті, намагаючись висікти вогонь з каменю, а потім кілька тисячоліть ламало голову: як переміщати важкі вантажі по земній поверхні. Легко котитися по дорогах світ почав тільки з винаходом
Читати статтю

Шайба хокейна Rubena

Випуск хокейних шайб Rubena почався на заводі в чеському місті Наход в 90-х роках ХХ-го століття як побічне виробництво. Однак спочатку була поставлена мета домогтися найвищого світового якості готової продукції, і компанії це вдалося зробити в мінімальні терміни. Хокейні шайби Rubena сьогодні – це: широкий діапазон технічних параметрів (маса, твердість, діаметр, товщина, структура поверхні); різні
Читати статтю

Який підшипник краще?

Для забезпечення обертання або переміщення рухомих вузлів з найменшим опором в машинобудуванні використовуються підшипники. Вони являють собою складальні вузли, здатні підтримувати і передавати навантаження від рухливих деталей до основної конструкції. Різновиди Залежно від принципу функціонування, виділяють підшипники кочення і ковзання. До підшипників ковзання відносять шарнірні. Їх основне призначення – компенсація осьових навантажень. Перша група охоплює
Читати статтю

Як роблять підшипники

Підшипник є функціональна одиниця, яка виконує функцію підтримки і напрямки обертового вала і осі. Пристрій призначений для зниження тертя між рухомою частиною механізму, а також його нерухомими елементами. Підшипники дозволяють зменшити втрати енергії, усунути нагрівання і знизити знос деталей. Провідні виробники Серед відомих світових брендів фахівці особливо виділяють наступних виробників: шведська промислова група SKF постачає
Читати статтю