Кулькові підшипники

Кулькові

Роликові підшипники

Роликові

Прецизійні підшипники

Прецізіонні

Гібридні підшипники

Гібридні

Шарнірні підшипники

Шарнірні

шарнірні головки

Шарнірні головки

Стаціонарні вузли

Підшипникові вузли

Промислові підшипники

Підшипники сьогодні застосовуються повсюдно, вони входять до складу абсолютної більшості приладів і машин, в галузях сучасного виробництва. Якісні підшипники кочення забезпечують агрегатам зручність у використанні та продовжують термін служби. Купити підшипник в Україні від лідерів європейського та світового виробництва пропонує компанія «УкрЗахідпостач». У наших каталогах ви знайдете продукцію від кращих виробників Європи, Азії та обох Америк.

Підшипники кочення почали широко застосовуватися в промисловості в кінці XIX століття, коли німецький технік Фрідріх Фішер розробив пристрій для шліфування сталевих кульок, яке дозволяло отримати металеві деталі абсолютно круглої форми. Також ця машина забезпечувала однакові розміри куль. Саме цей винахід стало причиною технологічного прориву на початку XX століття, що дозволив удосконалити верстати та обладнання практично в усіх галузях промисловості, а також замінити кінні вози автомобілями.

Сталеві кулі, виробництво яких налагодив Фішер, стали основою кулькових підшипників. Пізніше стали широко використовувати також і роликові. З початку XX століття продаж підшипників є важливою складовою світового ринку.

Підшипники Ціни:

Найменування Од.Вим. Ціна з ПДВ
Підшипник 6203 (203), 17х40х12, KINEX шт. 32,16 грн.
Підшипник 608 (18), 8х22х7, ZKL шт. 17,54 грн.
Підшипник 6205 (205), 25х52х15, KINEX шт. 38,59 грн.
Підшипник 6206 (206), 30х62х16, KINEX шт. 52,03 грн.
Подштпник 6202 (202), 15х35х11, KINEX шт. 27,48 грн.
Підшипник 608ZZ (80018), 8х22х7, FAG шт. 52,62 грн.
Підшипник 6305 (305), 25х62х17, KINEX шт. 53,78 грн.
Підшипник 6202 (202), 15х35х11, KINEX шт. 27,48 грн.
Підшипник 207, 35х72х12, ХАРП шт. 103,39 грн.
Підшипник 201, 12х32х10, ХАРП шт. 12,50 грн.
Підшипник 6002 (102), 15х32х9, KINEX шт. 25,14 грн.
Підшипник 306, 30х72х19, ХАРП шт. 80,00 грн.
Підшипник 6204 (204), 20х47х14, KINEX шт. 33,91 грн.
Підшипник 6210 (210), 50х90х20, KINEX шт. 115,76 грн.
Підшипник 6004 (104), 20х42х12, KINEX шт. 29,82 грн.
Підшипник 6003 (103), 17х35х10, SKF шт. 79,70 грн.
Підшипник 304, 20х52х15, ХАРП шт. 35,20 грн.
Підшипник 6001 (101), 12х28х8, KINEX шт. 23,97 грн.
Підшипник 6201 (201), 12х32х10, KINEX шт. 25,73 грн.
Підшипник 308, 40х90х23, ХАРП шт. 125,44 грн.

Різновиди підшипників

У промисловості використовуються кулькові і роликові типи, і кожен з них має безліч підвидів, які застосовуються в самих різних агрегатах і механізмах:

 • Кулькові – в них тілами кочення виступають кульки, які бувають металевими (найчастіше – сталевими) або керамічними. Між окремими елементами – кульками, виникає точковий контакт, що забезпечує мінімальне тертя всередині деталі. Тому цей тип використовують при високих швидкостях.
 • Роликові – тут тіла кочення, це ролики. Оскільки між елементами – роликами, виникає лінійний контакт, цей тип деталей забезпечує високу несучу здатність, яка може бути вище, ніж у кулькових, приблизно в два рази.

В обох тіла кочення розташовуються в сепараторах і рухаються всередині бігових доріжок, утворених внутрішнім і зовнішнім кільцями.
При покупці необхідно враховувати, що вартість підшипників може залежати як від їх різновиди, як і від інших чинників: виробника, матеріалів, розмірів, якості, технології виготовлення і т.д.

Кулькові діляться на такі підтипи:

 1. радіальні – витримують великі радіальні навантаження;
 2. радіально-упорні – приймають як комбіновані навантаження, так і тільки осьові, в цьому різновиді деталей бігові доріжки мають зміщення по осі;
 3. упорні – призначені для сприйняття осьових потужностей. При наявності комбінованих навантажень вимагають паралельного використання інших типів;
 4. сферичні – здатні витримувати радіальну навантаження або осьову двосторонню.

Роликові також діляться на підвиди:

 • циліндричні – витримують радіальні потужності;
 • конічні – можуть витримувати обидва типи навантаження;
 • сферичні – забезпечують компенсацію в разі перекосу валів, можуть прийняти нерівномірне навантаження;
 • голчасті – використовують в якості тіл кочення дуже тонкі циліндри – голки, які дозволяють істотно зменшити розмір деталі, але забезпечити прийняття великих потужностей;
 • упорні – в основному використовуються при високих осьових навантаженнях, а крім того, застосовуються при порушенні співвісності валів.

Також розрізняють відкриті і закриті підтипи. Закриті забезпечені кришкою, що захищає від проникнення різних забруднень, їх можна застосовувати в подібних місцях, там, де можливе попадання бруду всередину деталей. Відкриті призначені для використання в місцях, де неможливо потрапляння сторонніх предметів всередину запчастини.

Ще один тип класифікації – за кількістю тіл кочення: можуть бути однорядними і багаторядними.

Де можна купити підшипники кочення в Україні

Ціна на підшипники промислові в місті Львів відрізняється у різних постачальників. Підприємство «УкрЗахідпостач» пропонує придбати ці запчастини за найвигіднішими цінами.

Ми поставляємо запчастини від найвідоміших світових виробників, таких, як: «SKF», «FAG», «INA», «NSK», «KINEX» і ін.

На сайті компанії ви можете підшипники купити оптом і в роздріб з доставкою в усі регіони в Україні. Представлені на сайті каталоги забезпечать зручний пошук і підбір потрібних вам деталей по їх номеру ГОСТ або ISO. У нас представлений широкий асортимент підшипників та вузлів всіх типів за оптимальними цінами. Ви можете вибрати саме ті різновиди і варіанти виробів, які потрібні для вашого обладнання.

Ви також можете порівняти ціни на підшипники в Україні на нашому сайті і в інших інтернет-магазинах і переконатися, що саме у нас представлено найкраще співвідношення ціна-якість. Ми пропонуємо підшипники кочення купити високої якості і ціна безпосередньо від виробників, що дозволяє продавати товар без зайвих націнок.

Ще одна вигідна пропозиція від нашої компанії: якщо вам потрібні специфічні деталі, і ви не можете їх знайти в звичайних магазинах, ми можемо замовити їх спеціально для вас у офіційного постачальника. Ми доставимо ваше замовлення в стислі терміни в будь-яку точку України!

Звертайтеся в компанію «УкрЗахідпостач» – ми допоможемо вам промисловий підшипник купити за найвигіднішою ціною!

Для більш детальної інформації по асортименту та цінам, звертайтесь до наших консультантів

Доставка підшипників з Європи!

Читайте цікаві статті:

Як змастити закритий підшипник із металевим пильником

Закриті підшипники найчастіше встановлюються у вузли, де немає розбризкування масла, а ось є велика кількість часток, які можуть забитися в канавки обойм. Для того й потрібний пильовик. Закриті підшипники не потребують регулярного мастила, вона закладена всередину на виробництві, але все одно рано чи пізно постає питання, як змастити закритий підшипник з металевим пильовиком. Справа в
Читати статтю

Підробні підшипники ФАГ: особливості визначення

FAG – німецький бренд, під яким випускаються високоякісні та надійні підшипники. Вироби потрібні майже у всіх сферах промисловості, сервісу та в побуті. Торгова марка користується популярністю у всьому світі. Все це породжує у недобросовісних виробників випускати вироби багато в чому схожі на оригінали. Сьогодні на ринку часто можна зустріти підроблені підшипники FAG, випущені під цим
Читати статтю

Що таке склотекстоліт?

Склотекстоліт це різновид текстоліту. Ще його називають шаруватим пластиком. Основу матеріалу становить скловолокно, листи якого просякнуті термореактивним епоксифенолом. Має високі експлуатаційні характеристики, використовується в різних промислових сферах як електроізоляційний, конструкційний і виробний матеріал. Що таке текстоліт та про його застосування читайте у нашій статті Щоб розуміти, що таке склотекстоліт, потрібно знати, з чого він складається
Читати статтю

Види корпусних підшипників

Набір кульок кочення радіального типу – це корпусний підшипник. Зовнішня частина деталі – сферична, у конструкції передбачені кріплення та внутрішнє стопор-кільце. Разом з корпусом формується цілісний вузол, що відповідає за низку важливих робочих процесів. Призначення та конструкційні особливості Різноманітні типи корпусних підшипників використовуються у різних пристосуваннях побутового та промислового призначення. До них відносяться автомобільні кульові
Читати статтю