Асоціація виробників підшипників інформує користувачів, що 15% продукції SNR на ринку є підробкою.

підшипники snr як відрізнити підробку

Ціна підшипників, упаковка та маркування як критерії відмінності

Якщо цей вузол продається занадто дешево, перед здійсненням покупки потрібно тричі подумати. Оригінальна продукція, що пройшла митницю, не може оцінюватися істотно дешевше тієї, що пропонується офіційним дилером. Зниження ціни на 40% і вище – це ознака продажу сурогату. Також потрібно звернути увагу на постачальника. З сумнівними контрагентами краще не зв’язуватися.

Вибрати підшипники SNR і як відрізнити підробку по виду упаковки і за особливостями маркування:

 1. Досвідчений покупець відразу звертає увагу:
 • на колір упаковки;
 • на якість поліграфії;
 • на нюанси захисної голограми. У оригіналу навіть голограма буде виглядати більш насиченою.
 1. Внутрішня упаковка оригінальної продукції робиться менш щільною, ніж пакет для підробки.
 1. На етикетці:
 • можна виявити помилки;
 • текст розмитий. Виробник оригінальної продукції таких помилок не допускає.
 1. Іноді відзначається плутанина: в коробку з деталлю більш відомого (тобто дорогого) бренду SNR упаковують “випадково” менш якісні підшипники іншого виробника, але тих же параметрів. Покупцеві потрібно бути уважним, перевіряти вміст упаковки на місці.
 1. Розглядаючи уважно SNR підшипники, підробка може бути виявлена відразу за технологією нанесення маркування, яка на оригіналі і на сурогат сильно відрізняється.

Маркуються оригінали чітким штампом з утворенням рельєфного шрифту. У підробок:

 • більші елементи;
 • маркування фарбою.

Підшипники NSK: як відрізнити підробку від оригіналу – читайте в нашому огляді

Маркування на оригіналі виковується, а на підробку наноситься пізніше. Найчастіше ці елементи вузла штампуються із застосуванням більш м’якої сталі, вони не здатні виконувати своє призначення. Весь вузол швидко виходить з ладу.

Особливості обробки деталей

 1. Поверхня контрафакту оброблена неякісно.
 2. Замість нержавійки теплостійкою застосовується низькосортна сталь. Виявити підробку візуально за цією ознакою здатний не кожен покупець.
 3. Підроблений вузол зазвичай надмірно залитий мастилом.

Підробка підшипників SNR

Коли пропонуються неякісні SNR підшипники, підробка не завжди стосується самого бренду.

snr підшипники підробка

По-перше, можуть відновлюватися оригінальні деталі, які відслужили певний термін і вилучені з авто при розбиранні. Їх пакують, після чого продають, видаючи за нові. В цьому випадку потрібно звертати увагу:

 • на примітивну упаковку;
 • на зайве нанесення мастила;
 • на шліфування по-новому.

Підшипники SKF і як відрізнити підробку від оригіналу – читайте в нашій докладній статті

По-друге, деталі могли довгий період зберігатися на складі в неналежних умовах. З них віддалялася іржа, їх наново змащували і упаковували. Такі оновлення в кустарних умовах не враховують вимог, що розроблялися виробником щодо:

 • якості мастила;
 • допусків.

По-третє, якщо підшипник SNR начебто виглядає нормально, а упаковку явно замінили, значить, продукція зберігалася на складі в сирих умовах. Упаковка зіпсувалася (втратила товарний вигляд). І підшипника потрібно реставрація. Особливо багато підроблених підшипників SNR зараз виявлено з артикулом GB.40706.R00. Покупцеві потрібно уважно вивчати і упаковку, і сам вузол.

Автор статті: УкрЗахідПостач

 

Читайте популярні статті:

 

Без такого виробу як підшипник не може працювати жоден механізм. Він незамінний в великій кількості деталей, що обертаються різних машин. Продукція даного типу використовується як в мініатюрній (домашньої) техніці, так і в величезних механізмах виробничого призначення. На сьогоднішній день вчені не придумали альтернативу даному виробу. Тому можна сміливо стверджувати, що ефективну і безаварійну роботу будь-якого
Читать статью
Зміст статті: Найпростіша розшифровка маркування сальників Додаткове маркування сальників Спеціалізоване позначення сальників Щоб підібрати необхідні манжети, або по-іншому їх ще називають сальники, потрібно обов’язково врахувати розшифровку кожного з них. Саме вона допоможе вибрати правильну запчастина, яка точно виконає всі свої технічні умови. Отже, давайте розглянемо найбільш часто зустрічається напис на даних виробах. Найпростіша розшифровка маркування
Читать статью
Дефекти підшипників часто є чинником поломки складного промислового обладнання. Підшипник вставляється у багато механізмів машин, верстатів, енергетичного обладнання для зниження труться перевантажень. Сам механізм являє собою складну конструкцію з безлічі дрібних деталей. Результатом поломки вважаються накопичені дефекти доріжок кочення, сепараторів або обойми. Першою ознакою появи недоліків у його роботі є сторонній шум і вібрації. Несправності
Читать статью