У будь-якому технічно складному пристрої і в автомобілі підшипники є одним із значущих елементів. Вони виступають в якості опори, забезпечують обертання валу робочих елементів із заданим опором і гарантують точну працездатність вузла. Тому довговічність всієї конструкції залежить безпосередньо від їх надійності та якості.

підшипники skf відрізнити підробку

Важливість придбання оригіналу

Виробників підшипників величезна кількість, але компанія AB SKF велика машинобудівна шведська корпорація з 100 річною історією. Каталог їхньої продукції включає понад мільйон найменувань, серед якої підшипники skf займають чималий відсоток. Однією з ознак визнання будь-якого бренду є поява підробок і контрафактного товару на ринку. Багато шукають дешевші вироби і нариваються на сумнівну продукцію. А інші й гадки не мають купуючи підшипники skf як відрізнити підробку від брендового товару.

Оригінальні товари коштують дорожче різних підробок, але це той випадок, де переплачувати є сенс. Продукція Ab Skf прослужить набагато довше, тому встановивши підшипник один раз, надовго забудете про його заміну. Відповідно дешеві потрібно частіше купувати і платити за послуги механіка кожен раз. Перевірений товар не підведе, і в самий невідповідний момент не вийде з ладу. А головне компанія надає гарантію на продукцію.

Як визначити оригінальну продукцію

Існує кілька способів, купуючи ліцензійні підшипники skf відрізнити підробку від низькосортного аналога.

  1. Для початку ретельно оглянути деталь і маркування на ній, там повинна бути вказана країна виробника, що часто відсутня на підробках.
  2. На упаковку теж потрібно звертати увагу, оригінальна коробка в більшості випадків відрізняється якістю і деталями. Якщо купується виріб поштучно, то воно також має бути упаковано індивідуально в картонну коробку. А для великих підшипників виробник використовує бокси з дерева. На кожній упаковці вказується номер підшипника, наноситься штрих-код і пишеться країна – виробник.
  3. Клеймо на кожен товар має легко читатися з чітко не розмитими лініями.
  4. Важливу роль відіграє і маса самого підшипника, якщо деталь дуже легка, значить вона містить домішки.

підшипники skf як відрізнити підробку

Компанії які виготовляють аналоги

  • NSK – Японська фірма.
  • Koyo – Японська компанія.
  • IBC – Австрійська компанія
  • NTN – Японська компанія.

Щоб не ризикувати, рекомендується звертатися до перевірених, зарекомендували себе продавцям, одним з яких є УкрЗахідПостач – це надійний постачальник підшипників від заводів – виробників світових брендів. Що гарантує високу якість і оригінальність реалізованих товарів.