Підшипники для сільськогосподарської техніки є важливий механізм, без якого неможлива нормальна робота подібного виду машин. Дані деталі розташовуються в шківах, системах приводу, а також шнеках.

Дані підшипники по своїй суті є частиною опори, яка підтримує конструкцію що знаходиться в русі. При цьому забезпечується рух з мінімальним опором силі тертя. Конструкція таких підшипників повинна бути оптимізованою, що дасть їм можливість витримувати високі навантаження і володіти належною стійкістю до дії корозії.

Особливості підшипників для сільгосптехніки

Робота сільськогосподарської техніки здійснюється часто в умовах підвищеного рівня вологості, забруднення і під впливом хімічні речовин. Тому існують різноманітні за видами підшипники для сільгосптехніки зі своїми характеристиками, які дозволяють використовуватися їх в тій чи іншій сфері.

Особливості підшипників для сільгосптехніки

У сільськогосподарській техніці найчастіше застосовуються підшипники кочення або ковзання. Другий вид підшипників дуже часто використовується в тій техніці, яка здійснює свою роботу на великих швидкостях. Однак в разі виходу такого підшипника з ладу, може знадобитися заміна і сусідніх з ним деталей.

Детально про високообертові підшипники в нашому огляді

Підшипник ж кочення найчастіше служить менше, але він має більшу вантажопідйомністю і жорсткістю, при цьому процес його зміни набагато легше. Такі підшипники для сільгосптехніки можна просто змащувати і підтримувати в робочому стані.

Якщо в конструкції техніки є приводні системи, шківи і шнеки, то в неї рекомендується ставити підшипники зі стопорними кільцями і корпусом виготовленим зі сталі. В умовах складної експлуатації і високих навантаженнях, слід зробити вибір на користь моделей з тришаровими ущільненнями.

При необхідності заміни підшипника в сівалці, плузі, розпушувачі знадобляться запчастини, які можуть працювати в техніці з незалежною підвіскою. Подібні механізми дозволяє забезпечити якісне обертання робочих елементів і захистять їх від бруду, грудок землі.

Якщо сільськогосподарська техніка контактує з харчовою продукцією, то підшипник обов’язково повинен бути виготовлений з термопластика або підходящої для цього стали. Так як часто, працювати вузлів доведеться в умовах пилу, вологості і бактеріальної середовищі.

Як часто необхідно міняти підшипники для сільськогосподарської техніки?

Абсолютно будь-яка техніка, в тому числі і сільськогосподарська, може з часом виходити з ладу. Тому важливо стежити за станом підшипників і виробляти їх своєчасну заміну.

Головним фактором, що насторожує, що говорять про необхідність заміни даного вузла, є шум і гул, стуки супроводжуються вібраціями. Помітивши це, можна з високою часткою ймовірності говорити про необхідність заміни підшипника.

Про високотемпературні підшипники можна прочитати в нашій статті

Визначити точну періодичність заміни підшипників складно, так як на них впливає безліч аспектів і термін заміни в кожному окремому випадку буде різним. Наприклад, на це може впливати специфіка тієї чи іншої техніки, умови експлуатації і якість самого підшипника.

підшипники для сільськогосподарської техніки

Якщо ви хочете придбати дійсно якісні підшипники для сільськогосподарської техніки, то слід звернути увагу на продукцію виробника FAG. Це надійний бренд, що спеціалізується якраз таки на виробництві надійних підшипників. В асортименті цього бренду є шарикопідшипники, роликопідшипники, голчасті підшипники і шарнірні. Тому підібрати підходящий варіант для сільгосптехніки не складе труднощів. Придбати їх можна в інтернет-магазині УкрЗахідПостач по найбільш вигідною вартості.

Перевірені підшипники для сільгосптехніки в УкрЗахідПостач

Наша компанія УкрЗахідПостач є надійним постачальником підшипників і ременів від найвідоміших світових брендів. Ми володіємо наступним рядом переваг:

  • Продукція, що знаходиться в каталозі товарів практично завжди є в наявності.
  • Доставка здійснюється в найкоротші терміни по всій території нашої країни.
  • Продукція, що продається мають максимально доступну вартість.
  • Фахівці компанії готові допомогти з вибором того чи іншого товару.

Весь цей набір переваг, дозволяє здійснювати покупки в УкрЗахідПостач вкрай вигідно і просто. При цьому замовлений товар виявиться у вас на руках в потрібне вам час.

Автор статті: УкрЗахідПостач