Підшипник ковзання – виріб, що є частиною опори вала. Допомагає обертати вал щодо поверхні за рахунок ковзання внутрішніх елементів. Якісний елемент витримає радіальні, осьові навантаження, забезпечуючи тим самим стабільну роботу машини.

підшипники ковзання застосування

Виріб складається з корпусу, втулок або вкладишів і змащуючого механізму. Опорний ділянку (цапфа) може мати різну форму – циліндричну, конічну, плоску. Від вибору типу підшипника залежить можливість його використання на тих чи інших механізмах.

Застосування підшипників ковзання

Області застосування підшипників ковзання великі, що говорить про універсальність елементів. Вони використовуються у вітчизняній промисловості при виготовленні обладнання, транспортних засобів та ін. Особливо популярні механізми в вантажної і сільськогосподарської техніки. Вони продовжують термін служби обладнання, допомагають справлятися з великими навантаженнями в процесі експлуатації. Так, моделі підшипників “ШСП20”, “ШСП30” вбудовані в комбайни модифікації “Дон” (місце розміщення: гідроциліндри, рульова тяга, шатуни), а більші моделі “ШСЛ 90/100/120” застосовні всередині підвісок на вантажних транспортних засобах з великою вантажопідйомністю.

Комплексно застосовувати підшипники ковзання можливо в тих областях, де є ударні, або статичні навантаження. Їх можна сміливо експлуатувати в “нестандартних” умовах, наприклад, при різких температурних перепадах або під водою. При виборі підшипників варто віддавати перевагу моделям від повірених виробників, на які поширюються позитивні відгуки споживачів.

Переваги сучасних виробів:

  • тривалий період експлуатації (мастило відводить тепло від використовуваного підшипника, продовжуючи термін служби його деталей);
  • розумна собівартість підшипників допомагає замовнику забезпечити потреби в рамках встановленого бюджету;
  • виробник дбає про надійність кожного елемента;
  • підшипники ковзання застосування зачіпає багато виробничих області;
  • використання нержавіючої сталі при виробництві підшипників допомагає уникнути утворення корозії;
  • спрощений монтаж дозволяє зменшити тимчасові втрати;
  • на ринку представлено безліч конфігурацій підшипників для реалізації конкретних потреб користувачів.

область застосування підшипників ковзання

Як замовити підшипники ковзання?

Компанія “УкрЗахідПостач” займається постачанням підшипників ковзання від світових виробників. Ознайомитися з асортиментом можливо за допомогою дистанційного каталогу. Консультанти допоможуть з підбором виробів і оформленням замовлення.