Підшипники кочення складаються з декількох конструктивних елементів. Основними з них є тіла кочення і розділовий знак, який за рахунок якого вони відокремлюються одна від одної. Представлений вид підшипників працює за рахунок виникає сили тертя. Зазначені вироби не вимагають застосування великого обсягу кольорових металів при їх виготовленні. Вони зменшують силу тертя при запуску вузла до 20 разів, що істотно підвищує експлуатаційний термін виробів. Область застосування підшипників кочення включає найрізноманітніші двигуни, вузли і вали.

область застосування підшипників кочення

Застосування підшипників кочення

Область застосування підшипників кочення охоплює складні верстати обробного і видобувного виробництва, різні види техніки. Однак застосування підшипників кочення слід викласти більш докладно:

  • Їх використовують в сільськогосподарських машинах. При цьому в ряді випадків такі вироби виготовляються без сепаратора. Така особливість дозволяє істотно зменшити їх розміри, а також збільшити коефіцієнт точності і жорсткості роботи;
  • Вироби застосовуються в різноманітні підйомних механізмах. Наприклад, підшипники зазначеного типу можуть мати збільшене число тіл кочення. Дана обставина в поєднанні з відмовою від використання сепаратора дозволяє серйозно підвищити вантажопідйомність робочих механізмів;
  • Вони повсюдно застосовуються для роботи електричних машин. За рахунок зниження силу тертя, збільшується здатність машин працювати без змащення, збільшується загальний експлуатаційний період. Якщо електрична машина має невеликі розміри, слід застосовувати моделі підшипників закритого типу. При цьому кількість захисних шайб становитиме дві одиниці. При їх установці в робочий механізм не буде потрібно використовувати спеціальні ущільнювачі. Подібні уплотняющие елементи спочатку вбудовуються в конструкцію підшипника.

Таким чином, зазначені вироби часто використовуються в складських механізмах, на виробничих об’єктах в пристроях для підіймання і переміщення важких предметів. Вони встановлюються на обробні верстати, різноманітне обладнання.

застосування підшипників кочення

Переваги даних виробів

Підшипники кочення вимагають менше мастильних матеріалів, ніж інші види виробів. Крім того, вони володіють великим робочим ресурсом. При необхідності заміни, з легко можна замінити.
Крім того, такі вироби недорогі за ціною. Вони виробляються вітчизняними виробниками з кращих сортів сталі. Наприклад, зазначені підшипники можна придбати в компанії УкрЗахідПостач за вигідною ціною. Виробник здатний забезпечити будь-які обсяги поставки продукції і гарантувати еталонну якість виробів.