Зміст статті:


З 1921 року розпочато історія компанії, яка запустило в масове виробництво підшипники Кoyo. Компанія займається випуском кулькових і роликових підшипників та автомобільних запчастин в широкому асортименті. Завдяки тому, що виробництво налаштоване на випуск підшипників діаметром від декількох міліметрів до 7 сантиметрів, компанія забезпечує запчастинами широкий спектр автомобільного транспорту.

маркування підшипників koyo

Розшифровка маркування підшипників Koyo

Властивості і призначення кожного елемента містить маркування підшипників koyo, яка в буквено-цифровому коді визначає область застосування деталі. Порядок символом на конкретній деталі розшифровують наступним чином.

 1. Перші дві цифри показують серію розмірності підшипника по стандартам ISO.
 2. Другий набір символів показує розмір внутрішнього отвору деталі.
 3. Наступний параметр показує властивості захисної шайби.
 4. Останнє поєднання букви і цифри дає інформацію про тепловому зазорі на розширення.


Для того, щоб отримати позначення підшипників koyo в міліметрах, необхідно вказаний код помножити на 5. Така схема визначення діаметра підходить для невеликих деталей діаметром до 500 мм, підшипники для вантажних і великогабаритних транспортних засобів маркуються повністю (618/8, де 8 – розмір внутрішнього діаметра в мм).

Розшифровка підшипників KOYO в залежності від властивостей захисної шайби

 • закриті гумою з двох сторін (2RS, DDU);
 • закриті металевими шайбами (2Z);
 • наявність безконтактних гумових ущільнювачів (V, VV);
 • з одного боку закриті гумовою шайбою (DU, RS).

Позначення підшипників KOYO в залежності від теплового зазору

 • С2 – менше нормального;
 • С3, С4, С5 – більше нормального;
 • нормальний зазор позначають CN.

позначення підшипників koyo

Крім вищеописаного порядку маркування і розшифровка підшипників koyo з діаметром 22-32 мм проходить по іншому. У разі, коли всі деталі з внутрішнім діаметром кодується, ці підшипники позначаються розміром цього діаметра. Чим викликана така необхідність знає тільки виробник, проте зміщення маркування в такому стилі сильно ускладнює процес самостійного вибору деталей.

Як не помилитися при виборі підшипника KOYO?

Маркування підшипників Koyo є визначення чітких даних, які спрямовані на підбір потрібної моделі підшипника. Такі дані вказують на:

 • розмір внутрішнього і зовнішнього діаметра,
 • відкритий або закритий тип,
 • матеріал виконання та додаткові характеристики.

Все це повинно бути вказано на упаковці, а значить для придбання правильного товару досить порівняти показники і перевести їх в іншу систему кодування.

Якщо визначити модель підшипника самостійно не вдається можна звернутися за допомогою до менеджерів компанії УкрЗахідПостач. Кваліфіковані фахівці підберуть товар, який стане ідеальною заміною вийшла з ладу деталі, і оформлять замовлення максимально швидко.