Give your website a premium touchup with these free WordPress themes using responsive design, seo friendly designs www.bigtheme.net/wordpress
Ланцюги

Приводний ланцюг, купити який вам пропонує компанія «УкрЗахідпостач», призначений для передачі обертального моменту від ведучої деталі до однієї або кількох ведених. Цей механізм широко застосовується в безлічі галузей промисловості.

На відміну від тягових ланцюгів, приводні мають менші кроки й стійкі до зносу шарніри. Серед головних характеристик цієї запчастини називають такі:

  • крок – тобто відстань від валика до валика в ланці;
  • дистанція, що розділяє внутрішні пластини;
  • руйнівне навантаження – його визначають дослідним шляхом на заводах.

Такі запчастини виготовляються зі сталі. Пластини – з середньовуглецевої або легованої, а інші частини механізму, такі, як втулки, вкладиші, ролики та валики – із цементованої.

Які існують різновиди

Якщо ви збираєтеся купити приводний ланцюг, вам слід знати про три великі групи, на які прийнято ділити запчастини цього типу:

  • роликові;
  • зубчасті;
  • втулкові.

Роликовий різновид має найбільшу популярність серед користувачів. У ньому чергуються два види ланок: внутрішні та зовнішні. На внутрішніх ланках знаходяться ролики, які мають можливість вільно обертатися. Коли ланка торкається до зірочки, ролик перекочується через зубець. Таким чином, замість тертя ковзання, в передачі відбувається тертя кочення. Це збільшує коефіцієнт корисної дії, а також термін служби деталі. Головний недолік цього різновиду – те, що в процесі зношування кроки зовнішніх ланок збільшуються. У внутрішніх же збільшення кроку не відбувається. Це призводить до нерівномірності роботи передачі.

Втулкові варіації також складаються з внутрішніх та зовнішніх ланок, однак роликів не мають. Плюсом такої конструкції, в порівнянні з попередньою, є можливість використання в несприятливих умовах. Мінус – цей різновид швидше приходить в непридатність і має більш низький ККД.

Зубчасті ланцюги випускаються однорядні та дворядні. У них використовуються два типи пластин. Перші являють собою зубці, що стикаються із двома зубцями зірочки. Другі призначені для того, щоб центрувати ланцюг. Цей різновид відрізняється плавністю роботи і підходить для більш високих швидкостей, ніж інші. Однак є й свої мінуси. Серед них можна виділити велику масу зубчастого приводного ланцюга і високу ціну. Через ці недоліки, даний різновид використовується значно рідше за інші, хоча і є більш надійним.

Широкий вибір

Різноманітні приводні ланцюги представлені в каталозі на нашому сайті. У нас ви зможете знайти запчастини від різних виробників, з різними характеристиками. Завдяки широкому асортименту, будь-яка людина зможе вибрати для себе відповідну запчастину високої якості за доступною ціною. Всі представлені у нас товари відповідають ДСТУ. Це – хороша надійна продукція, яка довго та якісно служить.

Як придбати деталі у нас

Якщо ви бажаєте купити приводні ланцюги за комфортною ціною, звертайтесь в інтернет-магазин «УкрЗахідпостач». У нас ви маєте можливість придбати висококласні деталі для ходової частини автомобіля. Щоб зробити замовлення, виберіть потрібну вам продукцію в каталозі і зв’яжіться з нами за номером телефону, вказаним на сайті. Ви можете також, вибрати зручний для вас спосіб оплати. На всю продукцію ми пропонуємо гарантію, а також швидку доставку в будь-яку точку України.

Користуючись запчастинами, придбаними в компанії «УкрЗахідпостач», ви можете отримати повну впевненість в надійності своєї машини. Завдяки жорсткому контролю якості, ми пропонуємо клієнтам лише ту продукцію, яка забезпечить їм максимальний комфорт і безпеку. Якщо ви бажаєте користуватися тільки кращими автозапчастинами, купуйте у нас!

Читайте цікаві статті:

Для забезпечення роботи великої кількості вузлів і механізмів сучасної техніки використовуються приводні ремені. Їх відрізняє різноманіття профілів, розмірів і варіантів виготовлення. Розібратися в номенклатурі допоможе маркування ременів присутня на кожному виробі. Приводні ремені – їх види і класифікація Вітчизняні та зарубіжні підприємства випускають продукцію практично не відрізняється один від одного. Це гумові вироби, армовані кордовими
Читати статтю
Особливо важливим технічним елементом в робочій конструкції виступають підшипники. Щоб оперативно усунути поломку техніки, слід знати, як підібрати підшипник за розміром правильно. Поради експерта з цього питання представлені нижче. Головні технічні характеристики підшипника Підшипник (англ. «Bearing» в перекл. Близькі за аналогією слово «шип») – це обов’язкове технічне виріб, який є частиною опори або упору конструкції.
Читати статтю
У будь-якому технічно складному пристрої і в автомобілі підшипники є одним із значущих елементів. Вони виступають в якості опори, забезпечують обертання валу робочих елементів із заданим опором і гарантують точну працездатність вузла. Тому довговічність всієї конструкції залежить безпосередньо від їх надійності та якості. Важливість придбання оригіналу Виробників підшипників величезна кількість, але компанія AB SKF велика
Читати статтю
Текстоліт – електроізоляційний конструкційний матеріал, який застосовується для виробництва підшипників ковзання, шестерень, вкладишів, підшипників, шківів, прокладок, кілець і інших деталей, а також в електро- і радіотехніці як електроізолятор. Деякі різновиди текстоліту використовуються в хімічній промисловості для роботи з агресивними середовищами. За своїми механічними показниками текстоліт перевищує гетінакс. Текстоліт виготовляється (ГОСТ 5-78) у вигляді плит (листів) товщиною 0,5–100
Читати статтю