Фторопласт

Підприємство «УкрЗахідпостач» пропонує своїм клієнтам у Львові та в Україні купити фторопласт оптом і в роздріб – на вигідних умовах, в будь-яких обсягах. Ціна фторопласта в нас мінімальна і доступна великому колу покупців.


  Заповніть форму і наш менеджер зв'яжеться з вами
  в найближчий час  Властивості і технічні характеристики фторопласта

  Фторопласти (фторлон) – це полімерні матеріали з високим рівнем вмісту фтору, які були винайдені в першій половині ХХ-го століття в США і широко використовуються в промисловому виробництві, будівництві, медичної, хімічної та харчової промисловості.

  До найбільш важливим фізико-технічними характеристиками фторопластів фахівці відносять:

  • високі діелектричні властивості (електроізоляція);
  • мінімальну реакцію на механічне тертя (антіфрікционность);
  • термостійкість і інертність до перепадів робочих температур (-270 +260);
  • дуже невисоку адгезію (не “схоплюється” в сполучних вузлах);
  • оптимальну хімічну інертність;
  • екологічну безпеку і гіпоалергенність.

  Сьогодні промисловість випускає листової фторопласт конструкційного призначення з типовим розмірним рядом згідно ДСТУ та ГОСТ (товщина 1-100 мм), який виготовляється за технологіями холодної протягання, витягування під нагріванням (загартовані / незагартовані пластини). Пластини можуть бути пористими або з рівномірною структурою на вибір.

  Можливі також поставки фторопластових стрижнів (діаметр 9-30 мм), втулок і ущільнювальної фторопластовий стрічки (ФУМ) – плівки з термічною стійкістю -60 + 200С, що витримує тиск до 200 атомосфер.

  Фторопласти використовуються при виробництві широкого спектру деталей і виробів промислового призначення:

  • ізоляторів струму і первинні обмотки для високовольтних проводів (фторопластова плівка);
  • жили та ізоляції для нагрівальних кабелів ( «тепла підлога»);
  • шлангів для гідросистем високого тиску (до 200 атм.) І хімічних трубопроводів;
  • деталей для не змащуваних вузлів тертя;
  • прокладок і шайб.

  Різновиди фторопластів

  Із сучасних фторопластів найбільшу популярність мають:

  • Фторопласт 2 (полівініліденфторид, Tecaflon PVDF, Кайнар, Відар, форафлон, фторосінт) – високоякісний і дуже щільний полімерний матеріал з найвищою в світі хімічну стійкість, гарною механічною міцністю, ударною в’язкістю, пружністю, мінімальним коефіцієнтом тертя, водонепроникністю і вогнестійкістю, оптимальними діелектричними властивостями, інертністю до температурних перепадів (-30 + 150С), УФ та радіоактивного випромінювання. Він зносостійкий від Фторопласту – 3 і 4, поступається по електричному опору Ф-4. Використовується для виробництва деталей і вузлів устаткування для ядерної енергетики, ТЕЦ, хімічної промисловості (стійких ємностей і запірної арматури), виготовлення прокладок та ущільнювачів, втулок і кілець, підшипників ковзання, шестерень, роликів, шнеків, електроізоляторів, деталей нафтоперегінних і хімічних насосів.
  • Фторопласт 3 (політріфторхлоретілен, Tecaflon PCTFE, дайфлон, хостафлон, Алкон, кель F) – прозорий матеріал з високою механічною міцністю і мінімальним коефіцієнтом тертя, вологостійкість і вогнестійкість, інертністю до термічних навантажень і сильних перепадів температур (-195 +150), хімічно агресивних середовищ і радіації. Він в три рази міцніше і набагато дорожче Фторопласту -2, використовується у виробництві деталей і виробів для роботи під сильними механічними, термічними та хімічними навантаженнями, ущільнювачів і компонентів фільтрів для нафтохімічного і газового обладнання, прозорих деталей, вентилів і клапанів насосів високого тиску і хімічних установок.
  • Фторопласт 4 (політетрафторетилен, Tecaflon PTFE, тефлон, поліфлон) – матеріал на основі тетрафторетилену з високою хімічною стійкістю (стійкіше спецсталі і благородних металів), мінімальним коефіцієнтом тертя і статичний коефіцієнт, високими діелектричними показниками і лояльністю до обробки. Використовується при виробництві хімічних магістральних трубопроводів і ємностей для агресивних середовищ, деталей вузлів тертя, підшипників і поршневих кілець. Або не змащуваних манжет в машинобудуванні, футерування ядерних реакторів, ізоляції кабелів і проводів, друкованих плат в електроніці та електротехніці, протезів кровоносних судин і серцевих клапанів, упаковки ліків, донорської крові та кров’яної сироватки в медицині, оздоблювальних валків, антипригарних покриттів, кілець ущільнювачів для харчових насосів.

  Важливо пам’ятати, що фторопласти не люблять надвисоких температур, які викликають високу теплове розширення матеріалу і виділення алергенних летючих продуктів. При нестачі вологості (менше 50%), в робочих приміщеннях або сховищах, матеріал може створювати статичні заряди.

  Фторопласти в Львові

  Листовий фторопласт, полімерні прутки, втулки і ущільнювальну стрічку ви можете купити на підприємстві «УкрЗахідпостач» у Львові на найвигідніших умовах. Ми поставляємо зі складу та під замовлення оптом і в роздріб будь-які партії полімерних матеріалів з необхідними технічними характеристиками, видом, формою, габаритами та пакуванням. Все представлені в каталозі нашої компанії полімерні матеріали відрізняються бездоганною якістю, сертифіковані і захищені гарантією виробників, відповідають прийнятим ДСТУта ГОСТ. Ми також готові оперативно доставити фторопласти в будь-яку точку України.

  Читайте цікаві статті:

  Вважається, що найпростіший підшипник кочення винайшов геніальний Леонардо да Вінчі, коли створював основи сучасної механіки, але це не так. Людство зіткнулося з механічним тертям ще в кам’яному столітті, намагаючись висікти вогонь з каменю, а потім кілька тисячоліть ламало голову: як переміщати важкі вантажі по земній поверхні. Легко котитися по дорогах світ почав тільки з винаходом
  Читати статтю
  Випуск хокейних шайб Rubena почався на заводі в чеському місті Наход в 90-х роках ХХ-го століття як побічне виробництво. Однак спочатку була поставлена мета домогтися найвищого світового якості готової продукції, і компанії це вдалося зробити в мінімальні терміни. Хокейні шайби Rubena сьогодні – це: широкий діапазон технічних параметрів (маса, твердість, діаметр, товщина, структура поверхні); різні
  Читати статтю
  Для забезпечення обертання або переміщення рухомих вузлів з найменшим опором в машинобудуванні використовуються підшипники. Вони являють собою складальні вузли, здатні підтримувати і передавати навантаження від рухливих деталей до основної конструкції. Різновиди Залежно від принципу функціонування, виділяють підшипники кочення і ковзання. До підшипників ковзання відносять шарнірні. Їх основне призначення – компенсація осьових навантажень. Перша група охоплює
  Читати статтю
  Підшипник є функціональна одиниця, яка виконує функцію підтримки і напрямки обертового вала і осі. Пристрій призначений для зниження тертя між рухомою частиною механізму, а також його нерухомими елементами. Підшипники дозволяють зменшити втрати енергії, усунути нагрівання і знизити знос деталей. Провідні виробники Серед відомих світових брендів фахівці особливо виділяють наступних виробників: шведська промислова група SKF постачає
  Читати статтю