Доставка підшипників з Європи – за лічені дні!

Величезну кількість приладів, машин і верстатів змушує рухатись значний винахід людства – підшипник! Саме підшипники котять наш світ до прогресу! Трапляється, що ця маленька деталь виходить з ладу, і тоді особливо важливо вчасно змінити її, інакше несправність може привести до тривалого простою великих механізмів через відсутність підшипника і втрати прибутку. Компанія «УкрЗахідпостач» гарантує вам швидку доставку будь-якого типу підшипників у короткі терміни! Щоб ваше виробництво не спинялося навіть на день – звертайтесь до нас, ми доставимо вам підшипники від кращих європейських виробників за лічені дні!

 

У чому переваги нашої послуги

Ми надаємо унікальну послугу, яка гарантує вам швидке відновлення працездатності вашого виробництва. Ми швидко доставляємо найякісніші підшипники усіх моделей від лідерів світового виробництва в будь-яку точку України!

Наші переваги:

  • Швидкість – наша головна перевага! Якщо прилад несправний через те, що підшипник вийшов з ладу, і ви рахуєте кожну хвилину – ми доставимо вам будь-яку потрібну модель підшипника протягом 5-10 днів! Великі компанії зазвичай проводять доставку протягом 3-4 тижнів, що може привести до тривалого простою виробництва. Ми же дбаємо про ваш прибуток, тому доставимо потрібні деталі протягом усього кількох днів.
  • Співпраця з провідними компаніями-виробниками – ми поставляємо підшипники безпосередньо від провідних світових виробників, таких, як «SKF», «FAG», «INA», «TIMKEN», «KINEX», «NSK», «ZKL», «NTN», «ZVL», «URB» та інших. Ці компанії – світові лідери у виробництві підшипників і супутніх деталей, саме їх продукція забезпечує безперебійний рух більшості двигунів, верстатів та механізмів у всьому світі. Якщо вам потрібні якісні деталі – ми доставимо вам з нашого Європейського складу.
  • Надійність і гарантія якості – ми гарантуємо доставку величезного асортименту підшипників від провідних виробників. При необхідності ми надамо вам сертифікат якості від виробника.
  • Ексклюзивність – в Україні лише «УкрЗахідпостач» надає послугу швидкої доставки якісних підшипників безпосередньо від фірми-виробника в будь-яку точку України. Тільки ми гарантуємо, що вже через кілька днів ви отримаєте всі необхідні деталі, навіть унікальних моделей. Порівняно з іншими постачальниками, ми доставляємо підшипники швидше в 3-4 рази!

У чому наш секрет

Ми щиро хочемо, щоб промисловість в Україні ставала більш якісною з кожним роком. Ми дбаємо про те, щоб ваше виробництво не простоювало ані дня, і тому співпрацюємо з провідними офіційними європейськими дистриб’юторами таких відомих фірм, як «SKF», «FAG», «TIMKEN», «INA», «KINEX», «NSK», «ZKL», «NTN», «ZVL», «URB». Ці фірми вже протягом багатьох років є світовими лідерами з виробництва підшипників різного призначення.

Ми давно співпрацюємо з представниками цих фірм, а тому вони охоче йдуть нам назустріч. Навіть якщо вам потрібна унікальна деталь, яку неможливо знайти в Україні і важко замовити у виробника, ми знайдемо її для вас і доставимо всього за кілька днів.

Нас знають у всій Україні, як найшвидшого і найбільш відповідального постачальника!

 

Звертайтеся в «УкрЗахідпостач»

Якщо вам потрібні змінні або запасні якісні підшипники різних модифікацій і моделей, зі сталі, кераміки або пластмаси, від одного з провідних світових виробників, зокрема «SKF», «FAG», «TIMKEN», «INA», «KINEX», «NSK», «NTN», «ZVL», «URB», «NTN» – звертайтесь в «УкрЗахідпостач»!

Зв’яжіться з нами за номерами телефонів, вказаними на сайті, і ми швидко оформимо ваше замовлення, після чого необхідні деталі будуть доставлені вам терміном до 10 днів.

Щоб ваш бізнес не зазнавав збитків через несправність деталей – телефонуйте нам, і ми відновимо працездатність ваших приладів!