Відмінна новина, з цього року наша фірма отримала офіційний статус – авторизований дистриб’ютор продукції Schaeffler в Україні! З весни 2021 року УкрЗахідПостач поставляє в нашу країну якісні підшипники і вузли таких відомих німецьких брендів як FAG і INA.

Підібрати любі підшипники FAG можна в нашому магазині або за телефонами на сайті

Schaeffler Gruppe

Schaeffler – родоначальник промислового виготовлення підшипників в світі. І найбільший виробник суперякісних товарів для автомобілебудування та промисловості в світі.

Що означає маркування підшипників FAG – читайте в нашому огляді

У процесі виробництва застосовуються самі передові технології, а також високоякісне обладнання, завдяки чому компанія відома як один з надійних і кращих постачальників механізмів і запчастин для різних видів транспорту. Адже компанія працює на ринку більше 70 років, встигнувши завоювати за цей час довіру тисяч клієнтів і репутацію надійного партнера. Schaeffler Gruppe спеціалізується на виробництві:

 • прецизійних систем і компонентів для силових передач і шасі;
 • підшипників ковзання і кочення для застосування в самих різних сферах промисловості;
 • елементів ДВС і приводів для електричних, а також гібридних ТЗ;
 • запчастин для легкових, вантажних, сільськогосподарських і комерційних транспортних засобів;
 • систем лінійних напрямних;
 • цифрових сервісів і багато чого іншого.

Компанія постійно вдосконалюється, щоб виключити помилки і мінімізувати всі інші можливі ризики, надаючи на ринок тільки продукцію високої якості. Якість і надійність – слова, якими можна охарактеризувати продукцію від всесвітньо відомого бренду Schaeffler.

Підшипники INA представлені в повному асортименті в нашій компанії

Головна філософія FAG полягає в наданні комплексного підходу при організації ремонтних робіт, починаючи від заміни простих підшипників ковзання або гойдання, закінчуючи заміною основних вузлів і агрегатів системи. В асортименті є ремонтні комплекти FAG WheelPro і FAG Wheel Set.

Переваги офіційного дистриб’ютора Schaeffler

УкрЗахідПостач – це авторизований дистриб’ютор групи компаній Schaeffler Gruppe в Україні. Серед основних переваг звернення до офіційного партнеру Schaeffler:

 • конкурентна політика ціноутворення;
 • широкий спектр послуг, що надаються;
 • наявність всіх відповідних документів і бази знань для проведення заміни як простих підшипників, так і модульних вузлів;
 • кваліфікована консультація з усіх питань;
 • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • якісні деталі;
 • багаторічний досвід роботи;
 • сучасне і високоточне обладнання;
 • гарантія.

Коли заходить питання про ремонт комерційного, вантажного автомобіля, сільгосптехніки, то офіційний дистриб’ютор компанії Schaeffler Gruppe в Україні – це найкраще рішення для виконання всіх необхідних робот в стислі терміни, якісно і з застосування тільки кращих запчастин.

Читайте популярні статті:

 

У сучасних автомобілях використовується ремінна передача в багатьох вузлах (колінчастий вал, генератор, насос кондиціонера, газорозподільні механізми і ін.). Для цього зазвичай використовуються клинові і поліклинові ремені. За допомогою поліклинових або струмкових ременів передається обертання з ведучого вузла на ведений (зі шківа коленвала на шків генератора, насос ГУР і ін.). Чи існує відмінність поліклинового ременя від
Читать статью
Текстоліт – електроізоляційний конструкційний матеріал, який застосовується для виробництва підшипників ковзання, шестерень, вкладишів, підшипників, шківів, прокладок, кілець і інших деталей, а також в електро- і радіотехніці як електроізолятор. Деякі різновиди текстоліту використовуються в хімічній промисловості для роботи з агресивними середовищами. За своїми механічними показниками текстоліт перевищує гетінакс. Текстоліт виготовляється (ГОСТ 5-78) у вигляді плит (листів) товщиною 0,5–100
Читать статью
Підшипник це опора, яка підтримує вал або вісь із заданою жорсткістю. Завдання підшипника полягає в тому, щоб прийняти навантаження від рухомого вала і передати на інші частини механізму, забезпечуючи їх переміщення в потрібному напрямку. Залежно від тертя ділять на підшипники ковзання і кочення. До найбільш використовуваного типу відноситься підшипник кочення. Він застосовується в устаткуванні всіх
Читать статью