Відмінна новина, з цього року наша фірма отримала офіційний статус – авторизований дистриб’ютор продукції Schaeffler в Україні! З весни 2021 року УкрЗахідПостач поставляє в нашу країну якісні підшипники і вузли таких відомих німецьких брендів як FAG і INA.

Підібрати любі підшипники FAG можна в нашому магазині або за телефонами на сайті

Schaeffler Gruppe

Schaeffler – родоначальник промислового виготовлення підшипників в світі. І найбільший виробник суперякісних товарів для автомобілебудування та промисловості в світі.

Що означає маркування підшипників FAG – читайте в нашому огляді

У процесі виробництва застосовуються самі передові технології, а також високоякісне обладнання, завдяки чому компанія відома як один з надійних і кращих постачальників механізмів і запчастин для різних видів транспорту. Адже компанія працює на ринку більше 70 років, встигнувши завоювати за цей час довіру тисяч клієнтів і репутацію надійного партнера. Schaeffler Gruppe спеціалізується на виробництві:

 • прецизійних систем і компонентів для силових передач і шасі;
 • підшипників ковзання і кочення для застосування в самих різних сферах промисловості;
 • елементів ДВС і приводів для електричних, а також гібридних ТЗ;
 • запчастин для легкових, вантажних, сільськогосподарських і комерційних транспортних засобів;
 • систем лінійних напрямних;
 • цифрових сервісів і багато чого іншого.

Компанія постійно вдосконалюється, щоб виключити помилки і мінімізувати всі інші можливі ризики, надаючи на ринок тільки продукцію високої якості. Якість і надійність – слова, якими можна охарактеризувати продукцію від всесвітньо відомого бренду Schaeffler.

Підшипники INA представлені в повному асортименті в нашій компанії

Головна філософія FAG полягає в наданні комплексного підходу при організації ремонтних робіт, починаючи від заміни простих підшипників ковзання або гойдання, закінчуючи заміною основних вузлів і агрегатів системи. В асортименті є ремонтні комплекти FAG WheelPro і FAG Wheel Set.

Переваги офіційного дистриб’ютора Schaeffler

УкрЗахідПостач – це авторизований дистриб’ютор групи компаній Schaeffler Gruppe в Україні. Серед основних переваг звернення до офіційного партнеру Schaeffler:

 • конкурентна політика ціноутворення;
 • широкий спектр послуг, що надаються;
 • наявність всіх відповідних документів і бази знань для проведення заміни як простих підшипників, так і модульних вузлів;
 • кваліфікована консультація з усіх питань;
 • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • якісні деталі;
 • багаторічний досвід роботи;
 • сучасне і високоточне обладнання;
 • гарантія.

Коли заходить питання про ремонт комерційного, вантажного автомобіля, сільгосптехніки, то офіційний дистриб’ютор компанії Schaeffler Gruppe в Україні – це найкраще рішення для виконання всіх необхідних робот в стислі терміни, якісно і з застосування тільки кращих запчастин.

Читайте популярні статті:

 

Маркування підшипників NTN включає в себе багато різноманітних значень і символів, часом, щоб розібратися в них, потрібно вдаватися до спеціалізованих довідників або їх табличним варіантів. Ця стаття створена для інформування та допоможе зрозуміти позначення підшипників NTN. Розшифровка маркування підшипників NTN Підшипники від компанії ntn можуть маркуватися за принципом поділу на типи сепаратора: Позначення L1 застосовується
Читать статью
Промивання підшипників забезпечує стабільну роботу цього вузла. На великих підприємствах існують відомчі інструкції, які регламентують процедуру. Особливо ретельно доглядають за дорогими високоточними виробами. При необхідності допустимо промивати підшипники, призначені для побутових приладів, спортивного інвентарю або автомобілів, в домашніх умовах. Тому багатьом цікаво, як промити підшипник, щоб продовжити експлуатацію цієї складальної одиниці. Чим промити підшипник В
Читать статью
Автомобілістів цікавить, як підібрати сальник для транспортного засобу. Неправильний вибір механізму тягне за собою проблеми з витоком масла і передчасним зносом всієї системи. Рекомендації по вибору сальника Перед тим, як вибрати сальник, автовласник звертає увагу на основний матеріал виробництва. Він впливає на технічні властивості запчастини, доступні режими експлуатації і термін служби сальника в цілому. PTFE
Читать статью