Відмінна новина, з цього року наша фірма отримала офіційний статус – авторизований дистриб’ютор продукції Schaeffler в Україні! З весни 2021 року УкрЗахідПостач поставляє в нашу країну якісні підшипники і вузли таких відомих німецьких брендів як FAG і INA.

Підібрати любі підшипники FAG можна в нашому магазині або за телефонами на сайті

Schaeffler Gruppe

Schaeffler – родоначальник промислового виготовлення підшипників в світі. І найбільший виробник суперякісних товарів для автомобілебудування та промисловості в світі.

Що означає маркування підшипників FAG – читайте в нашому огляді

У процесі виробництва застосовуються самі передові технології, а також високоякісне обладнання, завдяки чому компанія відома як один з надійних і кращих постачальників механізмів і запчастин для різних видів транспорту. Адже компанія працює на ринку більше 70 років, встигнувши завоювати за цей час довіру тисяч клієнтів і репутацію надійного партнера. Schaeffler Gruppe спеціалізується на виробництві:

 • прецизійних систем і компонентів для силових передач і шасі;
 • підшипників ковзання і кочення для застосування в самих різних сферах промисловості;
 • елементів ДВС і приводів для електричних, а також гібридних ТЗ;
 • запчастин для легкових, вантажних, сільськогосподарських і комерційних транспортних засобів;
 • систем лінійних напрямних;
 • цифрових сервісів і багато чого іншого.

Компанія постійно вдосконалюється, щоб виключити помилки і мінімізувати всі інші можливі ризики, надаючи на ринок тільки продукцію високої якості. Якість і надійність – слова, якими можна охарактеризувати продукцію від всесвітньо відомого бренду Schaeffler.

Підшипники INA представлені в повному асортименті в нашій компанії

Головна філософія FAG полягає в наданні комплексного підходу при організації ремонтних робіт, починаючи від заміни простих підшипників ковзання або гойдання, закінчуючи заміною основних вузлів і агрегатів системи. В асортименті є ремонтні комплекти FAG WheelPro і FAG Wheel Set.

Переваги офіційного дистриб’ютора Schaeffler

УкрЗахідПостач – це авторизований дистриб’ютор групи компаній Schaeffler Gruppe в Україні. Серед основних переваг звернення до офіційного партнеру Schaeffler:

 • конкурентна політика ціноутворення;
 • широкий спектр послуг, що надаються;
 • наявність всіх відповідних документів і бази знань для проведення заміни як простих підшипників, так і модульних вузлів;
 • кваліфікована консультація з усіх питань;
 • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • якісні деталі;
 • багаторічний досвід роботи;
 • сучасне і високоточне обладнання;
 • гарантія.

Коли заходить питання про ремонт комерційного, вантажного автомобіля, сільгосптехніки, то офіційний дистриб’ютор компанії Schaeffler Gruppe в Україні – це найкраще рішення для виконання всіх необхідних робот в стислі терміни, якісно і з застосування тільки кращих запчастин.

Читайте популярні статті:

 

Для того щоб можна було визначити, які розміри і конструкцію має підшипник, з яких матеріалів виготовлений, які повинні бути дотримані умови експлуатації, міжнародна організація по стандартам ISO розробила умовні ідентифікують позначення, що відбиваються на ярлику виробу. Міжнародна маркування підшипників – це умовний код, що складається з ряду цифр і букв і розділений на три складових:
Читать статью
Позначення типів підшипників фірми SKF Літерована розшифровка підшипників SKF Шарикопідшипникова продукція фірми SKF включає в себе найширший спектр можливих модифікацій підшипників, що мають інформативне маркування, знаючи яке, споживач може з легкістю визначити призначення підшипника, габаритні розміри, радіальні зазори та іншу технічну інформацію, необхідну для правильного підбору підшипника. У більшості випадків, маркування наноситься на торець внутрішнього
Читать статью
Набивка сальникова ВАТІ 202 Набивка сальникова марки ВАТІ 202 виготовляється з графітонаповнених волокон фторопласту у вигляді шнура просоченого фторопластовою суспензією, армованого по кутах арамідними волокнами. Відноситься до групи набивок сальникових безазбестових. Основна область застосування ущільнювача ВАТІ 202: водопостачання, нафтопереробна промисловість, виробництво мінеральних добрив, хімічна, фармацевтична і харчова промисловість. Якісні композитні матеріали і конструкція сальникової набивки
Читать статью