zvl bearingsПідшипники ZVL виробляє і поставляє по всій Європі та світу словацька компанія ZVL SLOVAKIA. Вона була створена у 1923 році в Чехословаччині, і тоді називалася ZVL-ZKL. З 1968 року вона стала окремою компанією, а в 2007 році працює під своєю сучасною назвою.

ZVL SLOVAKIA – один з найбільших виробників і постачальників підшипників кочення в Європі. Компанія використовує свій великий досвід і численні ноу-хау для створення високоякісної продукції.

Компанія в першу чергу орієнтується на країни Центральної та Східної Європи, але також поставляє свою продукцію в країни усього світу.

Особливості компанії ZVL

Концерн ZVL SLOVAKIA спеціалізується на виробництві підшипників для комп’ютерного обладнання. Крім того, він випускає повний спектр підшипників кочення для інших галузей промисловості.

ZVL випускає кулькові і роликові підшипники, однорядні і дворядні, для сприйняття як радіального, так і осьового навантаження. Ви можете підібрати продукцію цього виробника практично для всіх видів механізмів.

Де купити продукцію ZVL

zvlКупити підшипники ZVL (ZVL bearings) виробництва Словаччини, різних типів і розмірів ви можете на підприємстві «УкрЗахідпостач». На нашому сайті представлені каталоги усієї продукції, що поставляється нами.

Ми співпрацюємо також і з іншими лідерами світового виробництва підшипників. На наших складах присутня продукція провідних європейських, американських та азіатських компаній, що виробляють ці деталі та комплектуючі до них.

«УкрЗахідпостач» пропонує продаж підшипників за найбільш оптимальними цінами в Україні! Також ми пропонуємо унікальну послугу – якщо вам необхідні деталі, яких немає на нашому складі, ми замовимо їх спеціально для вас безпосередньо у виробника, і доставимо у максимально короткі терміни.

Звертайтеся в «УкрЗахідпостач» – ми забезпечимо безперебійну роботу вашого обладнання!