Give your website a premium touchup with these free WordPress themes using responsive design, seo friendly designs www.bigtheme.net/wordpress

ZKL підшипникиПідшипники ZKL в Україні представлені великим вибором крупногабаритних виробів, призначених в основному для автомобільної та залізничної промисловості.

Чеський концерн ZKL – один з найбільших виробників підшипників в центральній Європі. Фактично, це група, в яку об’єдналися чеські виробники після відділення Словаччини і разом з нею – словацького заводу ZVL.

Група Компаній ZKL була створена у 1999 році, й сьогодні спеціалізується в основному на виробництві сферичних роликових та спеціальних рознімних підшипників великих розмірів.

Висока якість усієї продукції призвела до зростання популярності цієї Групи Компаній в усьому світі. Крім чеських виробників, до групи входить також дочірня компанія в Аргентині, яка носить назву «ZKL Rodamientos». Вона випускає деталі для підприємств всієї Південної Америки.

Особливості продукції ZKL

Група Компаній ZKL випускає підшипники кочення – в основному роликовий для виробничого обладнання, а також кульковий підшипник, який використовуються в двигунах, помпах та інших приладах побутового призначення.

підшипники zklХарактерною особливістю цього виробника є випуск специфічних підшипників для старого обладнання ще радянського зразка, яке досі використовується на деяких підприємствах країн СНД та Східної Європи. Оскільки таке обладнання потребує заміни деталей, застарілі зразки не знімаються з виробництва, і на сьогоднішній день ZKL залишається чи не єдиним їх виробником.

Однак, група випускає і сучасні деталі високої якості, які використовуються в новітньому обладнанні.

Великогабаритні підшипники ZKL, як свідчать відгуки експертів, характеризуються оптимальним співвідношенням показників ціна-якість, що робить їх досить затребуваними на ринку Європи та усього світу.

Де купити підшипники ZKL

Купити підшипники ZKL за оптимальною ціною можна на підприємстві «УкрЗахідпостач». Ми пропонуємо продаж деталей різних виробників, типів і розмірів. У нас ви знайдете продукцію, яку не зможете купити у звичайному магазині та у численних інтернет-магазинах, оскільки ми співпрацюємо безпосередньо з підприємствами, що випускають дані деталі. Ми гарантуємо високу якість усього товару, придбаного у нас.

А у разі, якщо вам потрібні специфічні підшипники, наприклад, для старого обладнання – ми замовимо їх безпосередньо зі складу виробника. Ми також забезпечуємо швидку доставку в будь-яку точку України.

«УкрЗахідпостач» – гарантія відмінної роботи вашого підприємства!