Give your website a premium touchup with these free WordPress themes using responsive design, seo friendly designs www.bigtheme.net/wordpress

urb Підшипники URB – продукція румунської компанії, яка існує вже понад 60 років. Компанія URB була заснована в Румунії в 1951 році й виробляла різні деталі для промисловості країн Східної Європи. На сьогоднішній день URB випускає якісні та надійні підшипники різних типів, які постачає по всьому світу.

Особливості продукції компанії URB

Концерн URB виробляє підшипники, які використовуються в таких сферах промисловості:

  • сільське господарство;
  • машинобудування;
  • автомобільна промисловість;
  • залізнична та ін.

Продукція цього бренду характеризується вигідним співвідношенням показників ціни і якості, що робить її дуже популярною. Протягом декількох десятиліть компанія вийшла на світовий рівень і сьогодні постачає підшипники не тільки по всій Європі, а й в країни всього світу.

Компанія URB виробляє підшипники різних типорозмірів. Серед продукції концерну кульковий підшипник та роликовий, що сприймають осьову і радіальну, а також змішані навантаження.

Де купити деталі бренду URB

urb підшипникиКупити підшипники URB за оптимальними цінами пропонує підприємство «УкрЗахідпостач». У нас ви можете знайти деталі різних марок і виробників, різних розмірів і типів. Ми пропонуємо імпортні деталі кращих світових брендів. У нас ви знайдете кулькові і роликові, упорні, сферичні, голчасті та інші типи. Каталог наявної продукції, що представлений на нашому сайті, полегшить вам пошук необхідних деталей.

У разі, якщо деталі з потрібним вам серійним номером або позначенням ISO відсутні на нашому складі, ми замовимо їх для вас безпосередньо у виробника або офіційного постачальника. Ми гарантуємо швидку доставку замовлення по всій Україні.

Звертайтеся в «УкрЗахідпостач» – у нас ви знайдете будь-які підшипники за оптимальними цінами!