Give your website a premium touchup with these free WordPress themes using responsive design, seo friendly designs www.bigtheme.net/wordpress

Підшипники SKF

Легендарные подшипники SKF

Історія шведської компанії AB SKF – це практично вся історія розвитку підшипників в Європі. Все почалося в 1907-му році, коли шведський винахідник Свен Вінгквіст допрацював німецький підшипник до досконалості і отримав патент на самоцинтруячі підшипник. Вже через три роки компанія активно розрослася, скупила кілька дрібних виробництв в Великобританії і почала повноцінне виробництво шарикопідшипників для автомобільних виробництв Європи. У 1926-му році SKF заснувала нині всесвітньо відомий авто концерн Volvo, який почав збирати свої автомобілі на базі оригінальних шведських підшипників.

Сьогодні AB SKF – це індустріальний гігант зі штаб-квартирою в Гетеборзі, 140 заводами по всій Європі (35 країн) і загальною чисельністю понад 40 тисяч працівників. Група компаній є безперечним світовим лідером у виробництві підшипників, систем ущільнення / мастила і мехатроніки.

 

Оригинальный чертёж самоустанавливающегося шарикоподшипника, выполненный Свеном Вингквистом в 1907 г.На заводах компанії випускаються:

  • кулькові / роликові підшипники кочення (радіальні, радіально-наполегливі, наполегливі, корпусні, самоустановлювальні, циліндричні, голчасті, сферичні, тороїдальні, гібридні, з вбудованими датчиками, прецизійні і т.д.);
  • опорні ролики;
  • підшипники ковзання, роликові вузли і корпусу;
  • електромеханічні приводи;
  • шарнірні головки і наконечники;
  • роз’ємні підшипникові опори і вузли обертання;
  • системи лінійного переміщення;
  • компоненти промислових трансмісій;
  • автомобільні і промислові системи ущільнення, муфти;
  • технологічні рішення для одноточкових / многоточкових / циркуляційних / багатомагістральних систем змащення.

В Україні компанія SKF представлена ​​заводом повного циклу в Луцьку, двома конструкторськими бюро і головним офісом представництва в Києві.

Подшипники SKF Европейское производство! Европейское качество!Переваги підшипників SKF

Сьогодні SKF випускає близько 600 мільйонів виробів на рік і пропонує на світовий ринок підшипники з найширшим спектром технічних характеристик. Заводи компанії виробляють підшипники всіх відомих розмірів (95% світової номенклатури) – від Мікропідшипники вагою 1 грам, до шарнірів-гігантів вагою 55 тонн.

На підшипниках шведського бренду працює приблизно 20% всіх обертових  і рухомих механічних вузлів в світі (тобто кожен п’ятий підшипник – це SKF). Ця продукція має найвищу міцність, витримує до 100 мільйонів обертів і здатна служити роками. Наприклад, автомобільні (ступичні) підшипники витримують до 150 тисяч кілометрів пробігу по самим екстремальним дорожнім покриттям.

 

Подшипники SKF с долговечными полимерными деталями!

Більшість підшипників, що випускаються SKF, не вимагають спеціального обслуговування, самодостатні, не потребують додаткової мастилі (низький коефіцієнт тертя) і легко замінюються при сильному зносі.

В Україні, завдяки наявності офіційного представництва, КБ і власного заводського виробництва, присутній практично весь модельний ряд продукції шведського концерну. У Львові практично будь-які моделі і типорозміри підшипників ви можете замовити в компанії «УКРЗАХІД Постач» на вигідних умовах.