Холдинг Semperit AG – австрійська компанія, що випускає вироби із гуми та пластика. Завод був заснований ще в 1824 році, і з тих пір виробляє гумові деталі для різних потреб. Купити промислові рукави Semperit в Україні пропонує підприємство «УкрЗахідпостач». На нашому сайті представлений великий асортимент шлангів цього бренду.

Semperit рукави

Компанія Semperit користується великою популярністю та повагою на міжнародному ринку завдяки високій якості своєї продукції. В основному вона випускає товари для таких галузей:

  • медицина – виробництво гумових медичних рукавичок;
  • промисловість – виготовлення шлангів та рукавів для найрізноманітнішого застосування, наприклад, для подачі води, повітря, масляних продуктів та хімічних речовин.

Також до продукції фірми відносяться конвеєрні стрічки, формовані запчастини, будівельні профілі, кабелі. Завдяки такій різноманітності, фірма займає одну з провідних позицій в світі по виробництву деталей із гуми.

Типи продукції

Випущені корпорацією Semperit (Семперіт) рукава і шланги призначені для передачі наступних субстанцій:semperit шланги

  • гаряча вода і пар – такі шланги використовують в котельних, вони здатні витримувати високі температури (до 164 0С);
  • промислова вода – ці вироби знаходять застосування у різних галузях промисловості, сільському господарстві, для облаштування іригаційних та водонапірних систем. Володіють гнучкістю, стійкістю до навантажень та складних погодних умов;
  • повітря й гази – такі рукави застосовують для перекачування повітря, диму, газів. Їх встановлюють у вентиляційних системах, кондиціонерах тощо;
  • бензин та олієвмісні рідини – вироби, стійкі до цих речовин, використовуються для перекачування бензину та іншого палива, технічних олив. Застосовуються в паливопроводах низького тиску, в паливних баках автомобілів тощо. Стійкі до дії хімічних агентів, високих та низьких температур, ударів та вібрації;
  • абразивні речовини – ці шланги використовуються в очищенні поверхонь й будівництві для подачі піску, дробу, скла, корунду, а також цементу та бетону. Відрізняються стійкістю до механічних навантажень;
  • хімічні речовини – деталі призначені для хімічних продуктів, в тому числі агресивних. Знаходять застосування у фармацевтичній та косметичній промисловості;
  • харчові продукти – цей тип використовують для розливу питної води, молока та молочних продуктів, різних напоїв, спирту тощо. Матеріали цих виробів малотоксичні, легко миються і очищаються.

Також шланг Semperit (Семперіт) може використовуватися для зварювання, для транспортних засобів та ін. В транспорті ці запчастини застосовують в гідравлічних та пневматичних системах, для охолодження, перекачування пального й масла, в гальмівних агрегатах.

Перевагами продукції бренду є висока міцність та надійність.

Де купити рукава Semperit

промислові рукава semperitКупити рукави Семперіт, виробник яких є одним з лідерів світової промисловості, пропонує компанія «УкрЗахідпостач». На нашому сайті представлений хороший вибір товарів за цілком доступними цінами. Ми співпрацюємо із найбільш надійними постачальниками, тому гарантуємо відмінну якість усього асортименту.

Ви можете вигідно купити рукав Semperit за оптимальною ціною безпосередньо від виробника, що не завжди можуть запропонувати інтернет-магазини. Ми пропонуємо послугу швидкої доставки покупки в будь-який регіон України. З детальною інформацією про доставку ви можете ознайомитися на нашому сайті.

Ми проводимо продаж як оптом, так і в роздріб.

Звертайтеся в «УкрЗахідпостач» – у нас ви знайдете найкращі деталі від передових виробників!