Give your website a premium touchup with these free WordPress themes using responsive design, seo friendly designs www.bigtheme.net/wordpress

RubenaЗ гумотехнічної продукцією чеської компанії Rubena вітчизняні виробники знайомі з 80-90-х років минулого сторіччя. Вже тоді знамените чеське якість, надійність і комфортна ціна виробів заводів з Перебував і Злін була високою. Сьогодні, коли бренд вийшов на міжнародний рівень, клинові ремені Rubena та інші вироби з технічної гуми є еталонними для європейського промислового виробництва.

Історія бренду

Торгова марка Rubena народилася у 1908-му році зусиллями бізнесмена Йозефа Кудрнача, який відкрив в невеликому чеському містечку Наход виробництво сальников, азбесто-гумових виробів, лубрикантів та мастильних матеріалів. У 1923-му році він об’єднався з інженером і бізнесменом Ярославом Хакауфом і зайнявся широким виробництвом технічної гуми.

У 1928-му році партнери розходяться: Хакауф відкриває компанію Gumovka і починає випуск велосипедних шин у Градец Кралове, а Кудрнач залишається в Наході, де розгортає виробництво автомобільних камер і покришок.

Після закінчення Другої світової війни, в 1947-му році, фірма Кудрнача націоналізується, отримує своє справжнє ім’я RUBENA і відкриває в Наході каучуковий комбінат. У 60-х роках виробництво освоює інжекторних-пресувальні технології технічної гуми і стає одним з найбільших виробників автомобільних покришок і гумових виробів для промисловості. Виробництво Хакауфа в 1953-му році також націоналізується і перетворюється в незалежну компанію Gumokov і входить в об’єднання «Чеські гумові заводи».

У 1990-му році обидві компанії входять в європейський технологічний концерн CGS, а в 1999-му році зливаються під єдиним брендом RUBENA з заводами у Градец Кралове, Находе і Велке Поржичах. На сьогоднішній день бренд є найбільшим постачальником широкого спектру гумотехнічних виробів для великого числа промислових підприємств Європи, Азії, Америки та Африки.

Асортиментний ряд RUBENA

RubenaНайпопулярніша продукція від Rubena – обгорнені, нарізні і многоручьевим клинові ремені для промислового, автомобільного виробництва і сільськогосподарської техніки (технологія Farm belt), що випускаються у відповідності з міжнародними стандартами ISO TS 16949, ISO 9001, ISO 14001 і DIN на автоматизованих ЧПУ-лініях заводів компанії.

Клинові ремені RUBENA використовуються в механізмах авіаційних двигунів, тракторів, вантажівок і автобусів, в роздатковому обладнанні АЗС, сільськогосподарської і садової техніки. Чеське виробництво повністю синхронізований з технологічними процесами виробництва провідних споживачів клинових ременів і передбачає виконання L=L (робота в комплекті).

Українські виробники, добре знайомі з високою якістю гумотехнічних чеських виробів ще з часів СРСР, сьогодні використовують ремені Rubena у виробництві автомобільної промисловості і сільгосптехніки.

Крім того, Rubena виробляє широкий спектр гумотехнічних, резинотекстильных і гумометалевих виробів для:

  • антивібраційних систем;
  • дамбовых конструкцій і низьконапірних гребель (мембрани проти повені);
  • сальникового ущільнення рухомих валів різних видів техніки;
  • Бренд добре відомий виробникам і покупцям автомобілів і велосипедів – компанія випускає широкий спектр автомобільних сильфонів, компенсаторів, ущільнювачів, мембран і покриттів для циліндрів, а також камер та покришок для гірських, шосейних і дорожніх велосипедів.

Rubena – сучасне високотехнологічне виробництво, яке орієнтоване на високі європейські та світові технічні стандарти (в тому числі водонепроникності, тепло – та електропровідності), забезпечує традиційне якість, надійність і безвідмовність продуктів, що постійно розширюється модельний ряд гумотехнічних виробів і оптимально комфортне поєднання «ціна/якість».