Give your website a premium touchup with these free WordPress themes using responsive design, seo friendly designs www.bigtheme.net/wordpress

optibeltПриводні ремені Optibelt – продукція німецької компанії Optibelt, яка вже майже півстоліття є одним з лідерів виробництва ременів не тільки в Німеччині, але і в інших країнах Європи. Високоякісні вироби цього виробника застосовуються в різних галузях промисловості й користуються незмінно високим попитом.

Компанія була заснована в 1872 році, і ось вже більше 145 років виробляє ремені різного призначення. На початку свого існування фірма випускала лише гумове волокно, однак з часом виробництво розрослося, і компанія почала випускати також і іншу продукцію.

На сьогоднішній день компанія Оptibelt виробляє приводні ремені, які отримують високі відгуки експертів. При їх виготовленні використовується більше 12 різних компонентів. Вироби відповідають європейським стандартам якості та проходять обов’язковий контроль технологічного процесу, який підтверджує їх високу надійність.

Продукція Optibelt і її особливості

optibelt ременіВироби, що випускаються компанією, використовуються в таких галузях промисловості:

 • машинобудівна;
 • автомобілебудівна;
 • нафтовидобувна;
 • сільськогосподарська та ін.

Optibelt виробляє поліклинові та ремені клинові, нарізні та силові для ремінних передач, профільні, поліуретанові, складні зубчасті з круглим поперечним перерізом та інші різновиди.

Основні характеристики продукції компанії:

 • Олієстійкість – вироби мають олієстійке покриття, що захищає їх від руйнівного впливу мінеральних олій та інших жирів. Завдяки цьому вони можуть використовуватися в нафтовидобувній промисловості.
 • Жаростійкість – здатні без шкоди переносити температуру до 70 градусів за Цельсієм. При подальшому підвищенні температури вони будуть швидко зношуватися.
 • Морозостійкість – межа нижніх температур, при яких продукція Optibelt зберігає працездатність – 30-40 градусів морозу за Цельсієм.

Особливості різних ременів

 • Зубчасті ремені – призначені для використання в автомобілях, причому підходять більшості марок. Optibelt розробила особливі високоточні клинові ремені, що забезпечують якісну силову передачу.
 • Зубчасті вентиляторні – характеризуються відмінною розтяжністю, що гарантує плавне ковзання, особливо важливе при роботі генераторів, повітроочисних компресорів та іншої техніки.
 • Струмкові – еластичні вироби, що застосовуються в генераторах, турбо-нагнітачах та насосах автомобілів, автобусів й інших машин. Мають плавні ковзання, підходять для черв’ячної передачі.
 • Ремені ГРМ – використовуються в газорозподільних механізмах, забезпечують чудову передачу між валом маховика і валом ГРМ, стійкі до сильного натягу.

Де купити продукцію Оptibelt в Україні

ОPTIBELT ременіРемені Оptibelt купити за доступною ціною пропонує підприємство «УкрЗахідПостач». Вся інформація про товар представлена на нашому сайті, де ви також знайдете хороший вибір підшипників та інших запчастин.

Ремені Оptibelt представлені в зручному каталозі, який полегшить вам пошук необхідних деталей. Ми пропонуємо продукцію від кращих європейських і світових виробників та постачальників. Ми здійснюємо продаж специфічних деталей, яких ви не знайдете в інтернет-магазинах. Ми продаємо наявну продукцію як оптом, так і в роздріб.

«УкрЗахідпостач» забезпечує швидку доставку деталей в усі регіони України. Заходьте на наш сайт, вибирайте потрібні вам деталі і зв’язуйтеся з нашими менеджерами – і ми доставимо замовлений вами товар в лічені дні!

Звертайтеся в «УкрЗахідпостач» – ми ваш надійний партнер!