nsk каталогNSK підшипники, каталог яких ви можете переглянути на нашому сайті, це вироби японської компанії NSK, що існує з 1916 року. NSK стала першим підприємством в Японії, яке почало виробництво шарикопідшипників.

З 1960 року компанія почала виходити на світовий ринок, а в 1990 – придбала британську фірму UPI, яка була одним з найбільших виробників підшипників в Великобританії. Сьогодні корпорація виробляє продукцію на 19 заводах на території Японії, а також на численних підприємствах в інших країнах Америки, Європи, Азії, Африки та островів Тихого Океану. В цілому заводи NSK працюють на території 36 країн світу. Всього до складу корпорації входять 62 виробничих підприємства, 14 науково-дослідних центрів і велика кількість представництв по всьому світу.

Великою перевагою компанії є володіння власними логістичними центрами, що дозволяє швидко доставляти необхідні деталі по всій Японії та Європі.

Концерн NSK також виробляє деталі для автомобілів, прецизійне обладнання й комплектуючі для нього, мехатронні вироби та іншу продукцію. Однак, саме підшипники є основою виробництва NSK. На сьогоднішній день компанія випускає різні типи цих деталей, в основному – преміум класу.

Щорічний оборот корпорації NSK становить понад 5 мільярдів євро, причому більше 100 млн. євро щороку вкладається в науково-дослідницьку роботу, що дозволяє вдосконалювати деталі, що виробляються, та матеріали, з яких вони виготовляються.

Особливості компанії NSK

каталог nskЗаводи NSK виробляють як підшипники для важких навантажень (радіальних і осьових), так і надпрецизійні деталі. Підшипники NSK незмінно отримують схвальні відгуки від експертів та споживачів, що стосуються їх незмінно високої якості.

Серед деталей, що випускаються, найбільшою популярністю користуються:

Також корпорація займається виробництвом комплектуючих і деталей для автомобільної промисловості. Зокрема, вона виробляє ступичні вузли та системи рульового управління, оснащені електроприводом. Продукція компанії високо цінується лідерами японської автомобільної промисловості та використовується у виробництві найбільш престижних марок японських автомобілів.

Де купити підшипники NSK в Україні

nskПридбати підшипники NSK за оптимальною ціною пропонує українське підприємство «УкрЗахідпостач». Продукція NSK представлена в каталозі підшипників, який ви можете переглянути на нашому сайті – він полегшить вам пошук та вибір потрібних деталей.

Також на нашому сайті в наявності вироби інших провідних фірм-виробників підшипників, серед яких найвідоміші американські, європейські та азіатські компанії.

Крім продажу представлених в каталозі деталей, «УкрЗахідпостач» надає своїм клієнтам унікальну послугу, яку вам не запропонують інші постачальники та інтернет-магазини в Україні. Вона пов’язана з пошуком рідкісних та специфічних деталей. Якщо ви шукаєте саме такі підшипники, ми готові замовити їх безпосередньо у фірми-виробника. Ми забезпечуємо доставку замовленого товару по всій Україні в найкоротші терміни.

«УкрЗахідпостач» пропонує найоптимальніші ціни в Україні. Ми допоможемо вам вибрати та замовити підходящі комплектуючі, а потім швидко доставимо покупку за вказаною вами адресою.

Звертайтеся в «УкрЗахідпостач» – з нами кожна покупка буде вигідною для вас!