Give your website a premium touchup with these free WordPress themes using responsive design, seo friendly designs www.bigtheme.net/wordpress

nachiПродукція NACHI – підшипники японського виробника NACHI-FUJIKOSHI, які характеризуються високою якістю і доступними цінами. Це робить їх популярними не тільки серед великих підприємств, а й у невеликих фірм.

NACHI-FUJIKOSHI була заснована в 1928, і спочатку виробляла машинні інструменти. Через 10 років після заснування компанія стала одним з лідерів сталеливарного виробництва не тільки в Японії, але також й в усьому світі. На підприємствах корпорації використовувалися найпередовіші технології. Пізніше з власної сталі компанія почала випускати підшипники, запчастини та інші деталі, поступово потіснивши інші передові підприємства.

Основною перевагою компанії є виробництво якісних деталей за порівняно низькими цінами, що дозволяє їй захоплювати ринок все більше.

На сьогоднішній день корпорація має близько півсотні дочірніх компаній, які знаходяться не тільки в Японії, але і в інших країнах Азії, а також в Європі та Америці.

Підшипники NACHI отримують схвальні відгуки як споживачів, так і експертів.

Особливості продукції марки NACHI

Під маркою NACHI випускають широкий асортимент продукції, зокрема:

  • кулькові та роликові підшипники різних типів, в тому числі: самоустановлювальні, конічні, упорні, циліндричні, радіальні, одно- і дворядні, мініатюрні та ін.;
  • корпуси підшипників;
  • автомобільні підшипники (наприклад, ступичні, опорні, для генераторів, кондиціонерів та ін.);
  • свердла різних типів та інші ріжучі інструменти;
  • гідравлічне обладнання;
  • різні види сталі.

Крім цього, компанія також досягла успіху в робототехніці.

В цілому, продукція компанії використовується в таких галузях промисловості:

  • автомобілебудівна;
  • залізнична;
  • верстатобудування;
  • виробництво електрообладнання та ін.

Де купити підшипник NACHI за оптимальною ціною

підшипник NACHIРізні підшипники марки NACHI ви знайдете в каталозі підприємства «УкрЗахідпостач». Ми здійснюємо продаж різних типів деталей за цілком доступними цінами.

У нас ви знайдете деталі й від інших виробників та постачальників. Ми замовляємо також специфічну продукцію, яку складно знайти на сайтах інтернет-магазинів. Якщо ж у нас не виявиться в наявності необхідних вам деталей – ми підберемо, замовимо і доставимо їх спеціально для вас у заводу-виробника. Ця послуга є унікальною в Україні.

Ми також забезпечуємо швидку доставку товару. Зручний каталог полегшить вам пошук потрібних деталей.

Купуйте підшипники в «УкрЗахідпостач» – з нами ви укладете найвигідніші угоди!