Give your website a premium touchup with these free WordPress themes using responsive design, seo friendly designs www.bigtheme.net/wordpress

koyo каталогKoyo підшипники – продукція японської компанії, яка займає 5-е місце в світі по виробництву підшипників кочення.

Компанія була заснована в 1921 році і отримала назву Koyo Seiko Co. Протягом усього ХХ століття підприємство розвивалося та вдосконалювало деталі, які випускало. У 2006 р фірма придбала бренд і виробничі потужності з виготовлення підшипників голчастого типу у американської компанії Timken. У тому ж, 2006 році компанія Koyo об’єдналася з фірмою, яка випускала верстати – Toyoda Machine Works. Об’єднана корпорація сьогодні носить назву JTEKT Corp. Вона продовжує виробляти деталі під маркою Koyo.

Об’єднаній корпорації JTEKT Corp. належить 33 виробничих підприємства в різних країнах Азії, Європи та Америки, вона також має 22 філії по всьому світу. Також компанії належить велика кількість дослідницьких центрів, які знаходяться в Японії, США і Нідерландах. У цих центрах ведеться безперервна робота з поліпшення продукції та впровадження інновацій.

Всього на заводах компанії під маркою Koyo виробляється близько 100 тис. різних найменувань підшипників кочення, причому найбільший з них має зовнішній діаметр близько 7 м, а найменший – всього лише близько 1 мм.

Продукція марки Koyo

каталог koyoНа теперішній момент компанія JTEKT Corp. виробляє підшипники різних типів, а крім того випускає обладнання та запчастини для автомобілів, а також надточні інструменти.

Каталог підшипників Кoyo включає вироби, що застосовуються в таких галузях промисловості:

 • автомобільна;
 • металообробна;
 • енергетична;
 • сільськогосподарська;
 • важка промисловість;
 • електроніка.

 

З підшипників, що випускаються корпорацією, найбільшим попитом користуються такі:

 • упорний, радіальний, самовстановлювальний кульковий підшипник;
 • голчасті, сферичні, циліндричні, конічні роликові;
 • шпиндельні;
 • надтонкі секційні;
 • підшипникові вузли.

Деталі марки Koyo високо цінуються у всьому світі завдяки своїй відмінній якості та надійності.

Де купити підшипники Koyo за оптимальною ціною в Україні

koyoКупити підшипники Koyo пропонує підприємство «УкрЗахідпостач», детальний каталог наявних деталей ви можете переглянути на сайті підприємства.

Ми пропонуємо широкий асортимент виробів різних типів, в тому числі й таких, які відсутні на інших сайтах і в інтернет-магазинах. Однією з надзвичайно затребуваних послуг, які ми пропонуємо нашим клієнтам, є доставка на замовлення специфічних підшипників. Ми замовляємо такі деталі конкретних моделей безпосередньо у їх виробника або офіційного постачальника.

Вся інформація з постачання, доступних послуг і товарів представлена на нашому сайті. Ви можете підібрати потрібні вам деталі й придбати їх на вигідних умовах. Ми пропонуємо оптимальні ціни та швидку доставку по всій Україні.

Звертайтеся в «УкрЗахідпостач» – у нас ви знайдете найширший вибір підшипників всіх типів!