kinex bearingsФахівці, які працювали в промисловому виробництві колишнього СРСР, добре пам’ятають недорогі, технологічні та якісні чехословацькі підшипники ZKL, які надійно працювали практично у всіх галузях промислового машинобудування.

Пройшов час, змінилися держави, але технологічні стандарти та Європейську якість не змінилося. Найбільші виробничі потужності для виробництва підшипників для залізничної, автомобільної та авіаційної промисловості перейшли за правом найбільшому словацькому концерну KINEX, який сьогодні створює кращу подшипниковую продукцію в Європі для залізничної, автомобільної та авіаційної промисловості.

Історія Kinex

Завод в словацькій Бытче був відкритий ще в 1898-му році. У 1906-му році він увійшов у структуру Поважской металургійної галузі, проте повноцінне розвиток почалося після Другої світової війни, у 50-х роках, коли на заводі була встановлена перша підшипникова складальна кулькова лінія. У 1960-му виробництво отримало ім’я KINEX і зайнялося повним циклом створення підшипникових груп – спочатку кулькових, а потім і роликових підшипників для осьових блоків залізничного і автомобільного рухомого складу.

В кінці 60-початку 70-х років компанія починає випускати дворядні підшипникові механізми для двигунів внутрішнього згоряння, текстильної промисловості і водяних насосів, у 80-х – для велосипедів, а в 90-х – для авіаційної техніки. У 200о-му році компанія додатково придбала підшипникове виробництво ZVL Skalica, яке в 2008-му році також перенесла в Бытчу.

KINEX BEARINGS сьогодні

kinex Завод KINEX BEARINGS – головне підприємство компанії, яка входить до складу потужної європейської промислової групи АТ «HTC Холдинг» і займається випуском широкого спектру промислових підшипників, включаючи, підшипники для аерокосмічної індустрії. Бренд поставляє свою продукцію в 80 країн світу і є провідним європейським постачальником підшипників кочення, спеціальних підшипників для легкої промисловості і залізничного рухомого складу.

Компанія розташовує власним конструкторським і дослідницько-випробувальним центром, який займається розробкою та впровадженням найсучасніших технологій механо – і термообробки металів, створенням ергономічних підшипникових груп нового покоління і елементів кочення з пластмаси і технічної кераміки, матеріалів поверхневої захисту і спеціальних мастил. Крім того, центр регулярно проводить технологічні випробування готової однорядною/дворядною продукції та аналізом новітніх конструктивних матеріалів.

Модельний ряд Kinex

Компанія KINEX BEARINGS пропонує своїм постійним та новим клієнтам широкий спектр кулькових, роликових, прецизійних і гібридних підшипників, шарнірних втулок, головок і стаціонарних вузлів для:

  • залізничного рухомого складу – комплектація буксових вузлів (стандарт EN 12080), тягових двигунів, коробок передач тягових приводів і генераторів, повітряних насосів та вентиляторів для тепловозів, електровозів і вантажних вагонів з осьовим навантаженням 22.5-25 тонн.
  • автомобільної техніки – комплектація спеціальними підшипниками кочення КПП, генераторів, стартерів, водяних насосів і блоків зчеплення.
  • авіаційної техніки – комплексні рішення для реактивних і турбінних двигунів, коробок передач, роторів, редукторів, пускових установок, гідравлічних і паливних насосів, систем кондиціонування.
  • текстильного обладнання – комплектація ткацьких крутильних, безверетенных і веретенных верстатів і вимірювального обладнання.

Підшипники KINEX – це якість, перевірена десятиліття вітчизняного машинобудування, міжнародні стандарти (зокрема, стандарт AS 9100) і багаторівневий контроль якості (MPI, FPI, EDDY та контролю травленням), найсучасніші технології та комплексні послуги в області спеціальних процесів.