ina каталогINA підшипники – вироби однієї з найбільших корпорацій INA-Schaeffler KG, другої в світі за обсягами виробництва та кількістю випущених найменувань. Компанія вийшла на такі обороти після придбання і приєднання підприємства FAG.

Фірма INA була створена в 1946 році в Німеччині, братами Шеффлер. Засновники були докторами наук, що заклало потужний науковий фундамент у діяльність цього виробника. На початку своєї діяльності фірма випускала дерев’яні вироби, і лише пізніше переключилася на виробництво виробів з металу. Така особливість пояснюється післявоєнною забороною на обробку металу для всіх підприємств Німеччини.

Після зняття заборони, компанія почала виробництво голчастих підшипників, на які в той час був досить великий попит. Одним з найважливіших винаходів для підприємства став винахід Георгом Шеффлером, одним з братів-засновників, голчастого підшипника без кілець. Цей тип деталей зробив продукцію INA дуже затребуваною.

За час своєї діяльності корпорація зареєструвала близько 6 300 різних патентів. На сьогоднішній день вона має близько 2 тисяч діючих патентів.

Один з головних напрямків підприємства – виробництво підшипників голчастого типу. Зараз продукція фірми виробляється більш, ніж на 60 заводах, розташованих в різних країнах усього світу. У штаті корпорації в загальному налічується близько 30 тис. співробітників.

Особливості компанії INA

Корпорація INA випускає різні види підшипників, в тому числі і спеціалізовані, такі як:

  • лінійні – системи лінійного переміщення;
  • голчасті та інші роликові;
  • кульковий підшипник різних видів;
  • шарнірні.

Компанія випускає також і інші види продукції, наприклад, спеціальні деталі та різні запчастини для автомобілів.

Де купити підшипники INA в Україні

каталог inaПідшипники фірми INA купити ви можете на підприємстві «УкрЗахідпостач». Продукція INA внесена в каталог, який ви можете переглянути на нашому сайті.

Ми пропонуємо також деталі інших виробників – лідерів світового виробництва, в тому числі, кращих американських, європейських та азіатських фірм. У нас ви можете придбати підшипники різних типів: кулькові і роликові, голчасті, упорні, сферичні та ін.

Ми також надаємо унікальну послугу, якої ви не зустрінете в інших містах і на сайтах інтернет-магазинів України – якщо вам необхідні специфічні деталі, які ви не можете відшукати в Україні, залиште нас заявку. Ми замовимо ці деталі безпосередньо у їх виробника або його офіційного постачальника, і забезпечимо швидку доставку необхідної кількості виробів в будь-яке місто України.

Ми пропонуємо високоякісні деталі за досить вигідними цінами. На нашому підприємстві ви можете купити підшипники оптом і в роздріб.