fltПідшипники FLT – популярний у всьому світі бренд, який вийшов на польський ринок ще в середині ХХ століття у складі концерну «Impexmetal». Компанія відокремилася в 1999 році, а в 2007 році змінила назву на сучасну – FLT Польща.

Сьогодні компанія FLT Польща має ряд винагород, які відзначають відмінну якість її продукції. Підприємство впроваджує нові розробки і технології, завдяки чому асортимент високоякісної продукції компанії постійно збільшується. Заводи з виробництва деталей знаходяться також у Китаї.

Компанія не тільки виробляє деталі, але також поставляє іншим фірмам матеріали для їх виробництва, і надає консультації з розробки та проектування підшипників.

Особливості продукції FLT

Компанія FLT виробляє підшипники для таких галузей промисловості:

  • автомобільна промисловість;
  • сільськогосподарська;
  • машинобудування;
  • сталеливарна;
  • важка промисловість.

Серед підшипників, що випускаються компанією, в основному поширені такі: кульковий підшипник різних типів, радіально-упорні, радіальні сферичні і самоустановлювальні, циліндричні роликові, конічні колісні, багаторядні сферичні та інші.

Де купити продукцію FLT

flt підшипники Купити підшипники FLT всіх різновидів і типів можна на підприємстві «УкрЗахідпостач». Ми пропонуємо замовити деталі польського та китайського виробництва за найбільш оптимальними цінами в Україні. Ми поставляємо тільки високоякісний товар безпосередньо зі складів виробника і забезпечуємо швидку доставку в будь-яку точку країни.

У нас ви також можете замовити продукцію інших всесвітньо відомих європейських, американських та азіатських брендів.

Звертайтеся в «УкрЗахідпостач» – у нас ви знайдете тільки найбільш якісні підшипники різних виробників!