FKL Підшипники FKL – високоякісні деталі сербського бренду, які виробляються в Європі вже більше 50 років і заслужено завоювали високу популярність серед споживачів.

Компанія FKL була утворена в Сербії у 1961 році, і на сьогоднішній день виробляє великий асортимент деталей, які використовуються в різних галузях промисловості.

Особливості бренду FKL

Завод FKL випускає високоякісні підшипники та підшипникові вузли, які знайшли застосування в таких галузях сучасної промисловості:

  • сільське господарство – деталі FKL використовуються в боронах, сіялках, комбайнах, тракторах та іншій сільськогосподарській техніці;
  • автомобільна – підшипники для двигунів, редукторів, генераторів та ін.;
  • важка промисловість – деталі для конвеєрів, транспортних стрічок, промислових вентиляторів та ін.
  • енергетична – великогабаритні підшипники для турбін та ін.

Даний виробник випускає кульковий і роликовий підшипник кочення різних типів і розмірів, які у великій різноманітності представлені на ринку.

Сербська компанія FKL характеризується оптимальним співвідношенням ціни і високої якості європейського рівня, а тому її продукція прекрасно підійде як для великих промислових концернів, так і для малих виробничих підприємств.

Де купити продукцію компанії FKL

FKL підшипникиЯкщо ви шукаєте підшипник бренду FKL, звертайтеся на підприємство «УкрЗахідпостач». У нашому каталозі представлений великий вибір деталей цього виробника, а також інших відомих компаній з Європи, Америки та Азії. У нас ви знайдете високоякісну продукцію виробництва компаній-лідерів світової промисловості.

Ми пропонуємо продаж деталей в Україні за оптимальними цінами. Докладний каталог нашого підприємства полегшить вам пошук і дозволить знайти саме ті деталі, які потрібні для ваших механізмів. Якщо ж цих деталей немає на наших складах, ми замовимо їх для вас безпосередньо у виробника.

У нас представлений широкий асортимент кулькових і роликових підшипників, в тому числі однорядних і багаторядних, великогабаритних і мініатюрних, радіальних, упорних, сферичних, голчастих та інших типів. Ми забезпечуємо швидку доставку замовленого товару в будь-яке місто України.

Якщо вам потрібні якісні деталі – звертайтеся в «УкрЗахідпостач». Ми гарантуємо відмінну роботу всіх придбаних у нас підшипників!