Шланги Fagumit виробляє польська компанія, яка була заснована в 1908 році, у місті Вольбром. Фірма почала свою діяльність із виготовлення різних гумових виробів.

fagumit шлангВиробництво шлангів та інших деталей з гуми виявилося доволі затребуваним, і скоро невелике підприємство стало великим заводом, який отримав назву STOMIL. Компанія зазнала декілька перейменувань та розділень, і в 1994 році почала працювати під теперішньою назвою – Fagumit.

Сьогодні цей виробник випускає більше 50 різновидів гумових рукавів, які користуються великим попитом в країнах Західної та Східної Європи, а також в інших країнах світу.

Застосування продукції Fagumit

Вироби бренду Фагуміт використовуються в основному в таких галузях промисловості:

  • автомобілебудівній;
  • залізничній;
  • нафтопереробній;
  • сільськогосподарській;
  • дорожньо-будівельній;
  • хімічній.

Крім того, вони знайшли застосування на судових верфах, в шахтах, і навіть – при виробництві продовольчих продуктів.

В автомобілях шланги Фагуміт застосовуються для подачі палива, бензину, масла, зрідженого газу тощо Хорошим попитом користуються вакуумні шланги цього бренду, які застосовують для з’єднання редуктора із датчиками тиску та колектором.

Промислові рукави даної компанії характеризуються високою міцністю й відмінною якістю матеріалів. Фірма приділяє велику увагу інноваційним технологіям виробництва нових матеріалів, впроваджує нові розробки, що забезпечує сучасну якість виробів.

Шланги Фагуміт – де купити в Україні

шланги фагумітКупити Fagumit шланг за вигідною ціною пропонує підприємство «УкрЗахідпостач». На нашому сайті представлений широкий асортимент шлангів та рукавів цього виробника, а також інших відомих та надійних брендів. Ми співпрацюємо з перевіреними постачальниками, тому у нас ви придбаєте тільки високоякісні товари, що мають відмінні робочі характеристики.

На відміну від багатьох інтернет-магазинів, наша компанія надає послугу поставки запчастин під замовлення. Ви можете замовити у нас ті деталі, яких немає в наявності та які складно знайти в продажу, і по вашому запиту ми замовимо їх безпосередньо у виробника. Детальна інформація про цю послугу представлена ​​на сайті.

Ми забезпечуємо швидку доставку вашої покупки по всій Україні. Вам слід лише замовити потрібне обладнання чи деталі, зв’язавшись з нами за телефонами, вказаними на сайті.

Купуйте в «УкрЗахідпостач» – ми гарантуємо високу якість товару!