Підшипники FAG

FAG

Історія винаходу, вдосконалення і виробництва підшипників і сучасних систем кочення і ковзання нерозривно пов’язана з брендом Schaeffler Group, який народився в Німеччині в 1887-му році. Трьома роками раніше інженер Фрідріх Фішер винайшов і запатентував верстат для точної обробки кульок (без центрове шліфування) для підшипників, які в той час оброблялися вручну і не відрізнялися досконалістю і точністю.

Почалася нова епоха індустрії підшипників – маленька компанія Fischer AG налагодила випуск великої кількості куль, взялася за виробництво кулько підшипникових механізмів для автомобільної промисловості і дуже швидко вийшла на світовий ринок. У 1905-му році патентується торгова марка FAG, а в 1909-му компанію FAG Kugelfischer AG & Co. KG викуповує Георг Шеффер, власник INA-Holding Schaeffler KG, і до початку Першої світової війни її частка на світовому ринку шарикопідшипників кочення становить вже 40%.

каталог FAGУ 1926 році компанія починає випуск конічних роликопідшипників для автомобілебудування, а після Другої світової війни стає другою в світі по промисловому виробництву та налагоджує випуск без кільцевих голчастих підшипників. У 1946-му році створюється знаменита Schaeffler Group, яка по сьогоднішній день займає друге місце в світі, а багато її технології працюють донині.

Schaeffler Group сьогодні

Сучасне виробництво Schaeffler Group – це 35 заводів по всьому світу, більше 100 ексклюзивних технологічних патентів і випуск понад 225 тисяч виробів щорічно під всесвітньо відомими брендами FAG, INA і LUK.

Концерн входить в першу трійку найбільших і найбільш технологічних виробників підшипників кочення і лінійного переміщення, поставляє продукцію для світового автомобільного виробництва (50%), промислового машинобудування, верстатів, сільськогосподарських машин, аерокосмічної індустрії.

Щорічно в виробництво впроваджується більше 1000 нових інноваційних розробок, над якими працюють сотні фахівців у власних виробничих і наукових лабораторіях компанії. Основний напрямок виробництва – повний цикл підшипників для автомобільної галузі (шасі, двигун, КПП, додаткові агрегати автомобіля). Підшипники німецького виробництва працюють в техніці брендів Rolls Royce, John Deer, CAT, які приділяють принципове увагу якості рухомих вузлів своїх машин.

 

FAG — підшипники з високим опором осьовим навантаженням

Підшипники FAG – один з найстаріших на сьогоднішній день брендів з виробництва тіл кочення, який працює на ринку більше 120-ти років і є світовим лідером з випуску стандартних і спеціальних кулькових і роликових підшипників (діаметр 3-4.5 мм) для автомобільної промисловості. Крім того, бренд випускає нероз’ємні радіальні підшипники з високим опором осьовим навантаженням.

Під цим брендом компанія випускає широкий спектр прецизійних продуктів, роликопідшипників, опор кочення і підшипників ковзання для використання в автомобільних двигунах, КПП, шасі, промислових системах (металообробні верстати, силові трансмісії, залізнична техніка і т.д.), а також лінійні напрямні для важкого машинобудування і авіакосмічній індустрії.

FAG купити в УкраїніВсього компанія Schaeffler Group пропонує понад 225 тисяч серійних і спеціальних продуктів, які можуть використовуватися майже в 60-ти галузях промислового виробництва та автомобілебудування.

На сьогоднішній день каталоги готової продукції концерну представляють:

  • кульковий та роликовий підшипник кочення і ковзання (радіальні, наполегливі, радіально-наполегливі, радіально-сферичні, сферичні, конічні шпиндельні, тонкостінні, голчасті, комбіновані метал-полімерні, що закріплюються);
  • Лінійні направляючі ковзання / кочення (профільні, круглі, роликові, мініатюрні), з плоскими сепараторами, пристрої для лінійного переміщення з приводом.
  • Обгінні муфти, ущільнення, втулки ковзання, шарнірні і цапфові з’єднання;
  • Підшипники поворотних валів і опор ходових гвинтів;
  • Корпуси для підшипників.

Вся продукція – тільки найвищої якості. Повний асортиментний ряд підшипників і лінійних направляючих можна замовити і купити в компанії «УкрЗахідПостач» в будь-яких обсягах і за адекватною вартості з можливістю доставки в будь-яку точку України.